Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Twitter Masaüstünde Listeler Bölümünü Konu Etiketleri Olarak Değiştiriyor

Mikro blog sitesi masaüstü uygulamasında Listeler bölümünü kaldırıp buraya konu etiketlerini getiriyor.
Twitter Masaüstünde Listeler Bölümünü Konu Etiketleri Olarak Değiştiriyor

Dünyanın en çok kullanılan sosyal platformlarından biri olan Twitter, her gün milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Şirket kullanıcılara sunduğu deneyimi iyileştirmek adına sürekli yeni özellikler üzerinde çalışıyor. Bu yenilikler mobilde ve masaüstünde farklı şekillerde olduğu gibi aynı anda da yapılabiliyor.

Mikro blog sitesi geçtiğimiz günlerde hikayeler deneyimini yaşatan Fleets özelliğini kullanıcıların beğenisine sunmuştu. Instagram, WhatsApp, Facebook’ta uzun zamandır kullanılan bu özellik Twitter’da da memnuniyetle karşılandı.

Mikro blog sitesinin test ettiği diğer özellikler arasında gruplarda sesli arama, beğenmeme butonu gibi araçlar yer alıyor. Bunlar arasında bir yeni değişikliğin daha test edildiği ortaya çıktı. Twitter, masaüstü platformunda kullanılan Listeler özelliğini kaldırmaya hazırlanıyor. Bu listenin yerine konu etiketlerinin geliştirildiği öğrenildi.

Listeler Bölümü Kaldırılıyor

Listeler Bölümü Kaldırılıyor

Sosyal medya devi son dönemde pek çok yeni özellik üzerinde çalışmaya başladı. Son olarak ortaya çıkan yenilik masaüstü kullanıcılarını ilgilendiriyor. Şirket bu platformda Listeler bölümünü kaldırmayı test ediyor. Yapılacak değişiklik ile bu bölüm konular olarak revize edilmiş olacak. Kullanıcılar böylece ilgi duydukları konuları seçebilecek ve o konuya özel paylaşımları bir arada görebilecek.

Bu bölüme eklenecek bağlan bölümü ile kişiler ilgi alanlarını paylaşabileceği başka kullanıcılar ile iletişim kurabilecek. Sosyal medya platformu masaüstü uygulamasının yanı sıra mobil uygulaması için de bir yenilik üzerinde çalışıyor. Konu tweetleri artık bu kullanıcılar için daha görünür hale gelecek.

Yapılan tüm bu değişikliklerin kullanıcılar arasındaki etkileşimi artırmaya yönelik olduğu görülüyor. Twitter bu özellikleri test aşamasında tutuyor ve önümüzdeki günlerde tüm kullanıcılara sunmaya hazırlanıyor. İlerleyen dönemd ayrıca ‘ilginizi çekebilecek tweetler’ adı altında yeni bir bölümün kullanıma sunulması bekleniyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum