Yatırım yapmaya başla!

Twitter Yayınlayacağı Güncelleme ile Kamerasını Daha Kullanışlı Hale Getirecek

Sosyal medya Twitter, iOS ve Android sürümlerindeki kamera uygulamasını daha kullanışlı hale getirecek değişikliklere hazırlanıyor.
Twitter Yayınlayacağı Güncelleme ile Kamerasını Daha Kullanışlı Hale Getirecek

Dünyanın önde gelen sosyal medya platformlarından biri olan Twitter, kullanıcılar arasındaki etkileşimin ne üst seviyede olduğu uygulamalardan birisi olmakta. Özellikle haber takibi ve ileti paylaşımı konusunda büyük ilgi duyulan uygulama, sürekli gelişmekte ve bünyesine yeni özellikler kazandırmakta. Uygulamayı kullanan pek çok kullanıcı ise kameranın yeterince kullanışlı olmadığından yakınıyor.

Kameranın en çok kullanıldığı sosyal medya uygulamalarının başında ise hiç kuşkusuz Instagram ve Snapchat geliyor. Twitter ise kamerasına yeni özellikler ekleyerek diğer rakipleri ile bu alanda da daha etkin rekabet etmeyi planlıyor. Bunun için yakın zamanda iOS ve Android uygulaması için kameraya güncelleme geleceği belirtildi.

Twitter Kamerası Yenileniyor

Twitter Kamerası Yenileniyor

Twitter’ın önümüzdeki dönemde kamerasına yönelik pek çok güncelleme yayınlayacağı belirtiliyor. Gelecek olan güncelleme kullanıcıların kamerayı daha aktif bir şekilde kullanmasına neden olacak. Bundan böyle kullanıcılar kamera uygulaması ile gönderecekleri Tweet ve görselleri aynı anda düzenleme imkanına sahip olacak. Bu anlamda platformun Instagram ve Snapchat’e rakip olacağını söyleyebiliriz.

Fotoğrafların üzerine metin, konum bilgisi ve hashtag gibi sosyal medyada sıkça kullanılan doneleri eklemek mümkün olacak. Kullanıcılar bu sayede Twitter üzerinden duygu ve düşüncelerini daha etkin bir şekilde paylaşabilecek. Bu durum beraberinde kullanıcılar arasındaki etkileşimin daha verimli olmasını sağlayacak.

Twitter kamera güncellemesini bugünden itibaren iOS ve Android sürümlerine dağıtmaya başladı. Geliştirilen yeni kamera uygulamasıyla ilgili Tüketici Ürün Başkan Yardımcısı Keith Coleman yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.

“İnsanlar neler olduğunu görmek ve olaylar hakkında konuşmak için Twitter’a geliyor. Tweet atarak fikir paylaşmak kolay bir yöntem olarak öne çıkıyor. Fakat biz gözünüzün önünde gerçekleşen olayların fotoğrafını veya videosunu çekip paylaşmayı daha kolay hale getirmek ve gördüğünüzü doğru kitleye ulaştırmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Bu yeni güncelleme hedefimiz doğrultusunda Tweet atmanın evrimi olarak nitelendirebileceğimiz bir gelişmedir.”

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum