Yatırım yapmaya başla!

Twitter’dan Haber İçerikli Paylaşımlara Yeni Güncelleme Geliyor

Sosyal medya sitesi Twitter, haber içerikli paylaşımları daha detaylı bir şekilde göstermeye başlıyor.
Twitter’dan Haber İçerikli Paylaşımlara Yeni Güncelleme Geliyor

Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından biri olan Twitter, özellikle haber takibi için kullanıcılarına son derece elverişli bir ortam sağlıyor. Gündemde neler olup bittiğinin takip edilmesi için en ideal sosyal mecralardan biri olan Twitter, bu alanda çeşitli yenilikler yapmaya devam ediyor.

Milyonlarca kullanıcının bir arada olduğu sitede hiç kuşkusuz bu durumu kötüye kullanmak isteyenler de oluyor. Geçtiğimiz günlerde spam yapan kullanıcılara karşı harekete geçeceğini açıklayan Twitter, legal hesaplardan yapılan haber paylaşımlarının içeriğine de önem vermeye başlıyor.

Paylaşımlarda Haber İçeriği Gösterilecek

Twitter’a son olarak gelen güncelleme, haber paylaşımı yapan hesapları doğrudan ilgilendiriyor. Servis edilen güncelleme ile birlikte kullanıcılar haber linkli paylaşımlara baktıklarında, Tweet’den önce haberin içeriğini görebilecekler.

Yapılan bu değişiklik sonrası Twitter’ın haber sitelerinin paylaşımlarına verdiği önemin arttığı görülüyor. Haber paylaşımlarının ön izlemesini gösterecek olan Twitter, haberleri buradan takip eden kullanıcılar için yararlı bir özelliği aktif hale getiriyor.

Twitter Haber Sitesi Gibi Hareket Ediyor

Sosyal medya devinin son yıllardaki davranışlarını incelediğimizde, bir haber sitesi gibi hareket ettiği görülüyor. İlk ortaya çıktığı dönemde bir blog sitesinden ibaret olan sosyal medya sitesi zaman içerisinde haber akımına ayak uyduracak hamleler yapmaya başladı.

App Store’da ve Play Store’da geçtiğimiz yıllarda uygulama kategorisini sosyal medyadan habere çevirmiş olması aslında bu durumun habercisiydi. Son yaptığı güncellemelerle birlikte Twitter’ın haber sitelerinin karşısına rakip olarak çıktığını söyleyebiliriz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum