Yatırım yapmaya başla!

Twitter Beklenen Düzenleme Özelliği Üzerinden Mizahi Paylaşım Yaptı

Twitter kullanıcıların uzun zamandır beklediği düzenleme özelliği için dikkat çeken bir paylaşım yaptı.
Twitter Beklenen Düzenleme Özelliği Üzerinden Mizahi Paylaşım Yaptı

Sosyal medya uygulamaları milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor ve her geçen gün yeni özellikler kazanıyor. Mikro blog sitesi insanların en çok tercih ettiği sosyal mecralardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Uygulama ilk geliştirildiği günden bu yana çok sayıda yeni özellik kazandı. Ancak milyonlarca Twitter kullanıcısının uzun zamandır beklediği bir özellik buluyor. O da tweet düzenleme özelliği.

Bilindiği üzere Twitter’da yapılan paylaşımlar üzerinden metin tabanlı bir düzenleme yapılamıyor. Facebook ya da Instagram’da bu özelliği kullanmak mümkün. Twitter’da bunun için paylaşımı kaldırıp yeniden yüklemek gerekiyor. Kullanıcılar uzun zamandır Twitter’dan paylaşım düzenleme özelliği gelmesini bekliyor.

Sosyal medya devi bazı zamanlarda bu özelliğe dair açıklamalarda bulunmuştu. Ancak yapılan açıklamalar bu özelliğin gelme ihtimalinin oldukça düşük olduğunu ortaya koymuştu. Son olarak şirketten bu konuya espritüel bir yaklaşım geldi. Şirket herkesin maske takması halinde bu özelliğin gelebileceğini söyledi ve tüm dikkatleri üzerine topladı.

Twitter’dan İlginç Paylaşım

Twitter’dan İlginç Paylaşım

Bu yıl tüm dünyayı etkisi altına alan Corona virüsüne karşı toplumun her kesiminin mücadele etmesi gerektiği belirtiliyor. Salgının yayılmasını önlemek için sosyal mesafeye uyulması ve maske kullanımının şart olduğu belirtiliyor. Sosyal medya devleri Facebook ve Instagram, ABD’deki kullanıcılarını maske kullanmaları yönünde uyarmaya başladı. Önümüzdeki günlerde diğer ülkelerde de bu özelliğin kullanılabilir olması bekleniyor.

Twitter ise maske kullanımına yönelik ilginç bir yaklaşımda bulundu. Mikro blog sitesi uzun zamandır insanların beklediği düzenleme özelliğine dair bir paylaşım yaptı. Sosyal medya devi ‘Herkes maske taktığında bir düzenleme butonuna sahip olabilirsiniz.’ açıklamasını paylaştı. Twitter’ın bu açıklaması son derece memnuniyet yaratsa da, herkesin maske takma ihtimali düşünüldüğünde bu özelliğin gelmesinin kolay olmadığını söyleyebiliriz.

Twitter’ın bu paylaşımı 2 milyonu aşkın kullanıcı tarafından beğeni aldı ve 626 bin kişi tarafından retweet edildi. Şirketin maske kullanımına dikkat çekmek için ses getiren bir paylaşımda bulunduğu söylenebilir.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum