Yatırım yapmaya başla!

Twitter Beğenilen Paylaşımlar için Resmi Hesap Açtı

Mikro blog sitesi Twitter en iyi paylaşımları resmi hesabından ilan edecek.
Twitter Beğenilen Paylaşımlar için Resmi Hesap Açtı

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Twitter, kullanıcı sayısını artırmaya devam ediyor ve daha iyi hizmet sağlamak adına yenilikler ile adından söz ettiriyor. Şirket geçtiğimiz günlerde kullanıcıları bilgilendirmek adına Gizlilik Merkezi oluşturacağını duyurmuştu. Sosyal medya platformu etkileşimin en yüksek olduğu mecralardan birisi konumunda. Kullanıcıların yaptıkları bir paylaşım çok beğenilmesi halinde gündem olabiliyor.

Bu sayede insanlar takip etmedikleri kişilerin popüler paylaşımları ile etkileşime geçebiliyor. Mikro blog sitesi bunun için kendisi de resmi bir hesap oluşturdu. Twitter Retweets adı ile açılan hesap platformdaki en beğenilen paylaşımlara yer verecek. Şirketin bu yolla platformun sevilecek yönlerini öne çıkarmak istediği belirtiliyor.

Twitter En İyileri Öne Çıkaracak

Twitter En İyileri Öne Çıkaracak

Sosyal mecralarda gezinen kullanıcılar kötü ve keyif kaçıran içerikler ile sıkça karşılaşabiliyor. Twitter ise bunun tersi yönünde hizmet verecek resmi bir hesap oluşturdu. Twitter Retweets adı verilen bu hesap platformdaki en iyi paylaşımları bir araya toplayacak. Oluşturulan hesabın tanıtım bölümünde ‘En iyi tweet’leriniz Retweetlenmiş’ ifadesine yer veriliyor. Sosyal medya devinin bu hamlesinin pazarlama stratejilerinden birisi olduğu belirtiliyor.

Platformun en iyi yönlerini öne çıkarmak isteyen sosyal medya devi bir yandan da Instagram hesabını da yeniden aktifleştirdi. Şirket daha önce buradaki resmi hesabını kapatma kararı almıştı. En iyi tweetlerin derleneceği resmi hesapta paylaşımlar İngilizce olarak yapılacak. Uzmanlar açılan hesapla ilgili platformda bulunan sorunların düzelten bir hamle olmadığını belirtiyor.

Oluşturulan hesap Twitter CEO’su başta olmak üzere servisteki en popüler hesapları takibe alıyor ve ilgi gören paylaşımlarını retweet ediyor. Kasım ayında oluşturulan hesap şu an için 7.300 kişi tarafından takip ediliyor. Platformun iyi yönlerini göstermek isteyen bu hesap önümüzdeki süreçte kullanıcılardan ne derece ilgi görür izleyip göreceğiz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum