Yatırım yapmaya başla!

Twitch Corona Virüsü için Yayıncıları Aracılığı ile Bağış Toplayacak

Yayın servisi Twitch, Corona virüsüne destek olmak amacıyla bağış toplama organizasyonu düzenliyor.
Twitch Corona Virüsü için Yayıncıları Aracılığı ile Bağış Toplayacak

Günümüzde dijital yayın servisleri insanların hayatında büyük yer kaplamaya başladı. Oyuncuların buluşma noktası olan Twitch ise her geçen gün daha büyük kitlelere ulaşıyor. Son günlerde dünyayı etkisi altına alan Corona virüsü hayatın her alanına sekte vurmuş durumda. Gerek ülkelerin sağlık sistemi gerek küresel ekonomi Corona virüsünün etkilerini her geçen gün daha fazla hissediyor. Pek çok dev şirket ise yaratılan zararın telafi edilmesi adına bağış organizasyonları düzenliyor.

Organizasyon düzenleyen şirketler arasında video servisi Twitch te ekleniyor. Yapılan bağışların büyük bölümü Dünya sağlık Örgütü tarafından oluşturulan Birlik Mücadele Fonu’na aktarılıyor. Aynı fona Twitch tarafından da büyük bir bağış toplanması bekleniyor. Bu kapsamda platformun önde gelen yayıncılarının katılacağı dev bir bağış etkinliği düzenlenecek.

Twitch’ten Bağış Etkinliği

Twitch’ten Bağış Etkinliği

Özellikle oyun yayıncılarının olduğu ve son derece popüler olan Twitch, coronavirus için elini taşın altına koyuyor. Şirket WHO tarafından oluşturulan fona yapacağı yayın etkinliği ile bağış toplayacak. Twitch Stream Aid adı ile başlatılan etkinlik 12 saat sürecek ve bu akşam Türkiye Saati ile 19:00’da start alacak. Sabah 7:00’a kadar sürecek etkinliğe Twitch’in önde gelen yayıncıları yer alacak.

Etkinliğe katılacak yayıncılar arasında Rita Ora, John Legend, Steve Aoki, Lindsey Stirling, Halestorm, Lando Norris, Brandy Clark, OneRepublic, Monsta, Machine Gun Kelly, YOLA ve Jacob Collier gibi isimler öne çıkıyor. 12 saatlik yayınlar boyunca toplanacak tüm bağışlar Birlik Mücadele Fonu’na aktarılacak. Twitch’in potansiyeli düşünüldüğünde toplanacak olan bağış miktarının son derece yüksek olması bekleniyor.

Twitch tarafından duyurulan yayın etkinliği ile ilgili tüm bilgilere bu adresten ulaşabilirsiniz. Corona virüsü nedeniyle dünya genelinde 28 bin 717 kişi hayatını kaybetti. Salgına yakalanan insan sayısının ise 615 bine ulaştığı belirtiliyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum