Yatırım yapmaya başla!

TUSAŞ Milli Muharip Uçağı için Nefes Kesen Yeni Video YayınladıSon yıllarda ülkemizde özellikle askeri alanda yerli üretime verilen yatırımlarda büyük artış yaşanıyor. Hemen her türlü teknolojinin yerlileştirilmesi sürecinin başlatıldığı şu günlerce geleceğin Milli Muharip Uçağı’na dair çalışmalar da tüm hızıyla sürüyor. TUSAŞ tarafından geliştirilmekte olan milli muharip uçağı için nefesleri kesecek yeni bir video geldi.

Videoda MMU projesi kapsamında geliştirilen uçağın sahip olduğu donanımsal özelliklere dair önemli bilgiler veriliyor. Yeni Milli Muharip Uçağı’nın 2030 yılından itibaren TSK’nın envanterinde yerini alması bekleniyor. Ayrıca geliştirilen uçak 2070 yılına göre hava kuvvetlerinde görev yapacak.

Milli uçak ile ilgili son gelişme geçtiğimiz günlerde uçağın yerli motor ile uçmasına yönelik olmuştu. Yapılan çalışmalar kapsamında Savunma Sanayii Başkanlığı ile TRMOTOR arasında yeni bir anlaşma imzalanmış ve Milli Muharip Uçağı’nın yerli motor ile uçması kapsamında ilk somut gelişme yaşanmıştı.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum