Yatırım yapmaya başla!

Enflasyonla Mücadeleye Turkcell İnternet Paketlerini İkiye Katlayarak Katıldı

Geçtiğimiz günlerde Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın açıkladığı Enflasyon ile Topyekün Mücadele Programı’na GSM operatörü Turkcell, internet kotalarını ikiye katlayarak destek verdi.
Enflasyonla Mücadeleye Turkcell  İnternet Paketlerini İkiye Katlayarak Katıldı

Bilindiği üzere son dönemde ülkemizde yaşanan ekonomik sıkıntıları ardından Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, ülkece nasıl mücadele edileceğini vurgulayan önemli açıklamalarda bulunmuştu. “Türkiye Kazanacak” sloganı ile duyurulan Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı kapsamında, tüm firmalardan fiyat indirimi talebinde bulunuldu.

Açıklanan programın ardından Türkiye’nin dört bir yanından programa destek çığ gibi büyümüştü. Son olarak GSM sektörünün öncü firmalarından Turkcell’den de kullanıcılarını memnun edecek bir yaptırım ile mücadeleye destek verdiğini duyurdu. Şirket kullanıcıların internet kotalarını 2’te katladığını duyurdu.

İnternet Paketleri 2 Katı Oldu

İnternet Paketleri 2 Katı Oldu

Enflasyon ile Topyekün Mücadele Programı kapsamında Turkcell, kullanıcıların internet paketlerini 2’ye katladığını açıkladı. Alınan bu kararın internet kullanıcılarını hiç kuşkusuz fazlasıyla memnun edecektir. Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu ise konuyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Terzioğlu açıklamasında “Turkcell Türkiye için var. Türkiye olmadan Turkcell var olamaz. Biz de dijital altyapımızı müşterilerimize açarak internet kotalarını ikiye katlıyoruz. Bu sayede müşterilerimiz aynı fiyata 2 kat daha fazla internet kullanmaya başlayacak. Biliyoruz ki Türkiye kazanırsa Turkcell de kazanacak.” diyerek mücadeleye verdikleri destek hakkında bilgi verdi.

BiP Uygulaması ile Kampanyadan Faydalanmak Mümkün

BiP Uygulaması ile Kampanyadan Faydalanmak Mümkün

Turkcell kullanıcıları 4.5G uyumlu SIM karta sahip ise yeni kampanyadan yararlanmaları mümkün. Kullanıcılar BiP uygulamasında yer alan ‘Keşfet’ bölümünde yer alan ‘Enflasyonla Mücadele’ kanalını takip ederek söz konusu kampanyadan yararlanabilecekler.

Turkcell’in verdiği internet desteğinin yıl sonuna kadar süreceği açıklandı. Ayrıca SIM kartlarında 4.5G uyumu olmayan kullanıcılar Turkcell bayilerinde ücretsiz olarak uygun kart çıkarabilecekler. Turkcell’in bu desteği sonrası diğer GSM operatörlerinde de benzer gelişmeler yaşanır mı bekleyip göreceğiz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum