Yatırım yapmaya başla!

Turkcell En İtibarlı Markalar Arasında İlk Sırada Bulunuyor

Dünyanın ilk dijital operatörü olan Turkcell, sektör içinde en itibarlı marka seçildi. Böylelikle sektördeki itibarını bir kez daha tescillemiş oldu. Detaylar aşağıda;
Turkcell En İtibarlı Markalar Arasında İlk Sırada Bulunuyor

Bu yıl sekizincisi düzenlenen Türkiye İtibar Akademisi’nin, 12 bin kişinin katılımıyla gerçekleştirdiği İtibar Endeksi Araştırması’nda GSM sektöründe Turkcell birincilik elde etti. Sunduğu kaliteli hizmet ve güçlü müşteri ilişkileriyle Turkcell, GSM sektörünün en itibarlı markası olarak belirlendi.

Elde ettiği bu başarıyla Turkcell, dünyanın ilk operatörü olarak, GSM sektörü içindeki kalitesi ve itibarını bir kez daha kanıtladı. Araştırma; enerji, beyaz eşya, inşaat, otomobil, hazır giyim, gıda, bankacılık ve elektronik eşya gibi sektörler de dahil olmak üzere toplamda 30 sektörde gerçekleştirildi.

Söz konusu araştırma, Türkiye İtibar Akademisi ve Yıldız Teknik Üniversitesi’nin iş birliğiyle yapıldı.

Söz Konusu Araştırma Türkiye İtibar Akademisi ve YTÜ İş Birliğiyle YapıldıAraştırmada Bilgisayar Destekli Telefon ile Arama Yöntemi kullanıldı. Bu kapsamda 26 ülkeden 72 farklı ilde yaşayan yaklaşık 12 bin kişi ile 100 bin dakikalık konuşmalar yapıldı.

Ardından ulaşılan veriler, Yıldız Teknik Üniversitesi öğretim üyelerinin akademik denetiminde raporlaştırıldı. Böylelikle Turkcell, GSM sektörü alanında ödüle layık görüldü. Üstelik Turkcell bu ödülü art arda ikinci kez aldı.

Yıldız Teknik Üniversitesi Oditoryumu’nda düzenlenen törende ödülü kabul eden isim, Turkcell Kurumsal İletişim Direktörü İsmail Özbayraktar oldu.

Turkcell Kurumsal İletişim Direktörü İsmail ÖzbayraktarTörene iş dünyası, akademi, sivil toplum örgütleri ve bürokrasiden birçok tanınan isim katıldı. Özbayraktar, törende konuyla ilgili bazı açıklamalar kaydetti.

“Bayi çalışanından Ar-Ge mühendisine, yerli ve milli uygulamalarımızı indiren müşterilerimizden, markamıza güvenerek yatırım yapan tüm paydaşlarımızla birlikte Türkiye’nin Turkcell’iyiz. En yüksek ve yeni teknolojileri müşterilerimize en hızlı şekilde sunarak 25 yıldır hizmet kalitemizden ödün vermiyoruz. Türkiye’nin Turkcell’i olarak eğitim, dezavantajlı bireylere fırsat eşitliği sunulması, spor, kültür-sanat gibi birçok farklı alanda toplumsal fayda projeleri üretiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Özbayraktar bunların yanında Birleşmiş Milletler, New York Borsası, GSMA gibi pek çok çeşitli platformda Türkiye’yi temsil eden bir marka olarak sorumluluk bilincine sahip olduklarını aktardı. Ödül için Yıldız Teknik Üniversitesi ve İtibar Akademisi’ne teşekkürlerini iletirken, Turkcell olarak aynı hassasiyet ve şevkle çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sektörel kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum