Paylaşım

Türk Kızılayı için Düzenlenen Konserde Rekor Fiyata Satılan Elbiseler


 

Birçok ünlü ismin katıldığı ve geçtiğimiz gün Kızılay yararına düzenlenen konserde rekor fiyatta kıyafet satıldı! Merak edilenler ve ayrıntılar haberimizde;

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde geçtiğimiz gün devasa bir konser düzenlendi. Kızılay yararına düzenlenen konsere birbirinden ünlü isimler katıldı. Türk Kızılay’ı İstanbul Şube Başkanlığı’nda, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle düzenlenen konsere katılım bir hayli yoğundu. “Türkiye’nin Yıldızları Kızılay için Söylüyor” başlığı altında düzenlenen konserde; Cenk Eren, Serdar Ortaç, Soner Sarıkabadayı, İrem Derici ve Serkan Kaya hayranlarına unutulmaz anlar yaşattı.

250 bin liralık rekor kıyafet satışı!

Düzenlenen etkinlikte ünlü isimlerin sahne performanslarının yanı sıra, Kızılay yararına Nilüfer ve Sezen Aksu’nun kıyafetlerinin satışı açık arttırmayla gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen açık arttırmada Nilüfer’in kıyafeti 100 bin liradan satılırken, Sezen Aksu’nun kıyafeti ise 150 bin liradan alıcı buldu.

Gelirlerle anaokulu yapılacak…

Türk Kızılay’ı İstanbul Şube Başkanı İlhami Yıldırım, düzenlenen etkinlikte önemli açıklamalarda bulundu. Yıldırım açıklamasında, sanatla iyiliği birleştirmek adına bir araya geldiklerini belirterek; Türkiye’nin her yerinden gelen bağışlar ve destekler sayesinde toplanan katkıyla anaokulu yapacaklarını söyledi. Açıklamalarının devamında ise Yıldırım, sponsorların gerçekleştirdikleri çalışmalardan dolayı kendilerine teşekkürlerini iletti.

“Yerini bulacak yardım konserlerine varım!”

Ünlü sanatçı Serdar Ortaç, konser öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Ortaç yaptığı açıklamada, işe yarayacak ve yerini bulacak yardım konserlerinde her daim yer almak istediğini belirterek; Kızılay yararına düzenlenen konserde yer aldığı için çok mutlu olduğunu söyledi. Açıklamalarının devamında ise Ortaç, yardımların ihtiyaç sahiplerine gitmesinin oldukça önemli olduğunu belirterek; Kızılay’ın diğer etkinliklerinde de yer almak istediğini ifade etti.

“Maddi karşılık beklemeden sahne alan sanatçılarımıza teşekkür ediyoruz…”

Türk Kızılay’ı Genel Sekreteri Ayşegül Genç, konser sonrası yaptığı açıklamada yapılan bütün çalışmaların daha iyi bir gelecek için olduğunu belirterek; ilerleyen günlerde çok daha güzel projelere imza atacaklarını dile getirdi. Maddi karşılık beklemeden sahne alan sanatçılara teşekkürlerini ileten Genç, yardımların ihtiyaç sahiplerine ulaşacağının sözünü verdi.

Paratic Piyasalar


Yorumları Görmek İçin Tıklayın