Yatırım yapmaya başla!

Gerçeğinden Ayırt Edilemeyecek Tuğla BMW Z4 Sizce Nasıl Olmuş!

Çoğunlukla modifiye firmalarının arabalara yaptıklarına şaşkınlıkla bakardık. Bu sefer eşi benzeri olmayan bir çalışmaya bakıyoruz. Tuğla Z4!
Gerçeğinden Ayırt Edilemeyecek Tuğla BMW Z4 Sizce Nasıl Olmuş!

Otomobil tasarımlarımcıları yaptıkları sanat çalışmalarıyla çalıştıkları markalar altında eserlerini sunuyorlar. Kimi beğeniliyor kimisi de istenilen tepkileri alamıyor. Ancak sonuçta yüzlerce, binlerce kişinin sahip olacağı araçların görsel çalışmalarını onlar hazırlıyorlar. Dünyada son yıllarda iyice tavan yapan modifiye çılgınlığında ise profesyonel kişiler gerçek araç yapılarının üzerine kişisel yorumlarını katarak bambaşka hale getirebiliyorlar.

Heykeltraş bir kişinin spor bir araba yapımı nasıl olur? sorumuzun cevabı şu anda karşımızda duruyor. Farklı, onlarca ilginç çalışma örneklerini gördük ancak tuğladan yapılan bu Z4’ün gerçek gibi durması inanılmaz.

Yeni konsept yapısıyla gösterilen Z4‘ün, taştan yapılı olanın her detayına önem gösterilmiş.

Tuğladan yapılan ilginç çalışmanın gerçekçilik oranı %90!

Tabi neden tuğla ve BMW Z4 diye de düşünülebilir. Demek ki Z4 hayranlığı yapan kişide baya bir yoğunmuş.

Vücut ölçüleri, tekerlekler, tasarım, camlar, kapılar herşey birebir aynı.

Marka logosu bir yana böbrek ızgaraların detayları harika verilmiş. Tek sorun ise plakasında ne yazdığı!

İç kısımda bu kadar benzerlik fazla diyebilirsiniz. Gerçekten harika ötesi olmuş…

Sokak resmine bakınca park etmiş ve sanki üzerine kaplama yapılmış gibi duruyor.

Bence çok az insan ilk bakışta bu Z4’ün malzeme yapısının tuğladan olduğunu anlar. Şahsen vereceğim ilk tepki şaşkınlık olurdu ancak yine de sonucun betona dayanacağanı düşünmezdim. Keşke ne kadar tuğla karesi gittiği ve ne kadar zaman aldığı bilgileri de verilseydi.

Yapılan işin zorluk derecesi kesinlikle çok yüksek. Bu kadar detayların ince görüldüğü bir çalışma kesinlikle aylar sürmüştür. Kokpit kısmına kadar tuğlayla şekillendirilmesi de söz bırakmıyor!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum