Yatırım yapmaya başla!

Trump Başkan Adayı Olması Beklenen Oprah Winfrey’e Twitter’dan Saldırdı!

Tartışmalı ABD Başkanı Donald Trump, Oprah Winfrey’i diğerleri gibi yenilmesi için 2020 seçimlerine katılmaya davet etti. İşte Trump’ın Twitter meydan okuması ve haberin detayları;
Trump Başkan Adayı Olması Beklenen Oprah Winfrey’e Twitter’dan Saldırdı!

ABD’nin en ünlü TV programlarından olan 60 Dakika, geçtiğimiz gün Oprah Winfrey’i misafir etti. Ve programı izleyen Donald Trump, taraflı yorumunu yaptığı röportaj hakkında dikkat çekici açıklamalarda bulundu. İşte “Trump Oprah Winfrey’e meydan okudu” benzeri başlıklarla manşetlere yerleşen o açıklamalar ve haberin ayrıntıları;

Dünyanın en zengin kadın talk show sunucuları arasında yer alan Oprah Winfrey, katıldığı programla gündeme damgasını vurdu.

Oprah Winfrey  60 Dakika Programıyla Dikkat ÇektiABD’nin ikonik 60 Dakika programında, toplamda 14 kişiyle röportaj yapan Oprah Winfrey Trump’ın hedefi haline geldi. Zira Oprah Winfrey, Trump’a oy vermiş ve oy vermemiş 7’şer Michigan sakinine başkanın ilk yılı hakkında sorular yöneltti.

Sorulardan bir tanesi, “ABD’ye duyulan saygı giderek azalıyor, siz dünyanın ülke hakkında ne düşündüğünü umursuyor musunuz” şeklindeydi.

Oprah Winfrey, 14 Katılımcıya Donald Trump'ın İlk Başkanlık Yılı Hakkında Sorular SorduAyrıca Winfrey, katılımcılara Kongre’de Trump’ın başkanlık için uygun olmadığını düşünen pek çok üye olduğunu söyleyerek, onların bu konuyla ilgili yorumunu sordu. Neticede; hem Trump yandaşlarının hem de karşıtlarının düşüncelerini dile getirdiği program, yoğun ilgiyle karşılandı.

Programa tepkisiz kalamayan Donald Trump ise görüşünü Winfrey’e açıkça meydan okuduğu bir tweetle bildirdi.

Soruların taraflı olduğunu belirten Trump, Oprah’ın seçimlere katılmasını umduğunu ve diğerleri gibi onu da yeneceğini ifade ettiği paylaşımıyla dikkat çekti. Zira katıldığı 75. Altın Küre Ödülleri’nde geceye damga vuran konuşmasıyla Winfrey, ABD Başkanı adayı olarak gösterilmişti.

Fakat kendisi hiçbir zaman böyle bir niyeti olmadığını belirterek seçimlere katılmayacağını açıklamıştı.

Oprah Winfrey'nin ABD Başkanı Adayı Olabileceği İddialarıÖte yandan; ABD’nin sevilen isminin 2020 seçimlerine katılmasını isteyen pek çok kişi bulunuyor. Hatta o dönemlerde kendisinin Demokrat Parti üyeleri tarafından aday olarak düşünüldüğü söylenmişti.

Bu söylentiler üzerine Donald Trump’ın basın sözcüsü; “Oprah Winfrey ya da bir başkası, her türlü mücadeleyi memnuniyetle karşılarız” şeklinde cevap vermişti.

Donald Trump Oprah Winfrey'i Başkanlık Seçimlerinde Yeneceğini SöylediNihayetinde Oprah Winfrey; başkanlığın ilgilendiği bir şey olmadığını “bu benim DNA’mda yok” sözleriyle açıklayarak olaya noktasını koymuştu.

Neticede; Trump’ın Oprah Winfrey’e yönelttiği bu meydan okuma, popüler yıldızın fikrini değiştirir mi bilinmez ancak onun ülkeyi Trump’tan çok daha iyi yöneteceğine inanan binlerce insan var. Ne diyorsunuz, Donald Trump sizce bu meydan okumayla aslında korkusunu mu gizlemeye çalışıyor?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum