Yatırım yapmaya başla!

Akıl Sağlığından Şüphelenilen Trump’ın Tek Sorunu Fazla Kiloları!

ABD Başkanı Donald Trump’ın geçtiği sağlık taramasının sonuçları açıklandı. İşte Trump’ın tek sorunu;
Akıl Sağlığından Şüphelenilen Trump’ın Tek Sorunu Fazla Kiloları!

Akıl sağlığının yerinde olup olmadığı konusuyla uzun süredir gündemde olan ABD Başkanı hakkındaki rapor açıklandı. Geçtiğimiz günlerde detaylı bir sağlık taramasından geçen ve akıl sağlığının yerinde olduğuna karar verilen Trump’ın tek sorununun fazla kiloları olduğu belirtildi.

Beyaz Saray Doktoru Ronny Jackson’ın yaptığı açıklamaya göre ABD Başkanı’nın sağlığı gayet yerinde fakat beslenmesine dikkat etmesi ve egzersiz yapması gerekiyor. İşte ayrıntılar;

Seçim kampanyası döneminde sağlık durumuyla ilgili bilgileri paylaşmayan Trump, spekülasyonlar sonucunda detaylı bir taramadan geçti.

Trump Saplık Taraması SonuçlarıZira Yazar Michael Wolff’un imzasını taşıyan Fire and Fury: Inside the Trump White House isimli kitabın etkisiyle Donald Trump’ın akıl sağlığının yerinde olmadığı iddiaları ortaya atılmış, söylentileirn hızla yayılmasıyla ortalık iyice karışmıştı.

İşte bu nedenle; Trump askeri bir hastanede detaylı muayeneden geçmiş, zihinsel açıdan sağlıklı olmadığı görüşü çürütülmüştü.

ABD Başkanı Detaylı Muayeneden GeçtiÖte yandan; Trump’ın bunama belirtileri gösterdiğinin söylenmesinde etkili olan bir diğer şey de sergilediği davranışlardı.

Örneğin; Aralık ayında bardağı iki eliyle tutarak su içmesi tartışma yaratmış, söz konusu fotoğraf sosyal medyada alay konusu olmuştu.

Ayrıca Kuzey Kore lideri Kim Jong-Un da Trump hakkında “akli dengesi bozuk bunak” gibi sözler kullanmıştı.

Trump'ın Bunadığı İddiaları ÇürütüldüSonuçta; büyüdükçe büyüyen Trump’ın akıl sağlığının yerinde olmadığına dair iddiaların önüne geçilmesi gerekiyordu. Yani sağlık raporunun yayınlanması şart olmuştu. Kaldı ki kamuoyuyla paylaşılan raporun sonuçlarına göre Trump’ım mental sağlığı gayet yerinde.

Fiziksel olarak da son derece sağlıklı olan ABD Başkanı’nın bir sorunu var o da fazla kiloları. Nitekim boyu 1.90 olan Trump, 108 kilo ağırlığında. Ve söylenen o ki Trump sağlık durumunu olumsuz etkileyebilecek kilolarından kurtulmak için uzman gözetiminde diyete başlayacakmış.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Yaşam kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum