Yatırım yapmaya başla!

Trump Lağım Çukuru Benzetmesiyle Kendi Oteller Zincirinin Kuyusunu Kazdı!

Afrika ülkelerini lağım çukuruna benzeten Trump, yorumlarıyla tüm dünyanın tepkisini çekmişti. Ve bu benzetmesiyle Trump, oteller zincirinin yorumlanmasına ilham verdi!
Trump Lağım Çukuru Benzetmesiyle Kendi Oteller Zincirinin Kuyusunu Kazdı!

Perşembe günü yaptığı bir açıklamasında Haiti ve diğer Afrika ülkelerinin birer lağım çukuru olduğunu söyleyen Trump, sözleriyle yine olay yarattı.

Başkanlık koltuğuna oturduğundan bu yana ortaya attığı görüşleriyle sürekli tartışma çıkartan Trump, yakışıksız sözleri yüzünden eleştiri oklarının hedefi haline geldi. Ve arkasında aktivist Robin Bell’in olduğu tahmin edilen bir protestoyla manşetlere taşındı. İşte ayrıntılar;

Beyaz Saray’ın bahçesine konulan dev tavuk balonu ve tabela hacklemeleri gibi gösterilerle daha önce de protesto edilen Trump, yine hedef tahtasına oturdu.

Trump Lağım Çukuru Benzetmesiyle Yine Gündeme OturduÇünkü lağım çukuru benzetmesi, hiç kimse tarafından hoş karşılanmadı. Bilmeyenler için Trump’ın Haiti ve Afrika ülkelerini lağım çukuruna benzeterek buralardan göç almamaları gerektiğini, Norveç gibi ülkelerden göç almaları gerektiğini söylediğini belirtelim. Sözleriyle Trump karşıtlarını olduğu kadar aklı başında hemen herkesi kızdıran Başkan, sert sözlerle eleştirildi.

Buna ek olarak; daha önce de benzer bir gösteriyle Trump’ı protesto etmiş olan Robin Bell’e de fikir verdi.

Robin Bell Trump'ı Protesto EttiSanatçı ve aktivist Robin Bell’in imzasını taşıdığı söylenen Lağım Çukuru projeksiyonu Trump Otel’in üzerinde hareketi, sosyal medya mecralarında kısa sürede viral oldu.

Trump’ın başkanlık seçimlerini kazanmadan önceki yatırımlarından Trump International Otel’in girişine, “burası bir lağım çukurudur” şeklinde sözler yansıtıldı.

Ve gösteriyi daha önce de “Trump rüşvetlerini buraya ödeyin” sözleriyle benzer bir protestoyla gündeme oturan aktivist sanatçı Robin Bell’in yaptığı söylendi. Yeri gelmişken Robin Bell’in bu gösteri nedeniyle yasal bir yaptırımla karşılaşmayacağı, çünkü trafiği engellemediği bilgisi de verildi.

Bir gecelik ücreti 5.500 doların üzerinde olan Trump International Hotel’in girişine yansıtılan sözler arasında ABD Başkanı’nın ırkçı ve Nazi yanlısı olduğu da vardı.

Trump'ın Oteller Zinciri için Lağım Çukuru Yorumu YapıldıSonuçta; bu protestoyla birlikte Trump Uluslararası Otel zincirinin şubeleri, farklı platformlarda düşük değerlendirmeler almaya başladı.

Öyle ki yapılan birçok yorumda otelin lağım çukuruna benzediği şeklindeki sözler dikkat çekti. Kısacası; Yelp ve TripAdvisor gibi platformlardaki lağım çukur yorumları, Trump otellerinin imajı için pek iyi olmadı. Ama ABD Başkanı bu protestoyu ne kadar umursar, orası şüpheli!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Turizm kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum