Yatırım yapmaya başla!

Trump’ın Akıl Sağlığının Gayet Yerinde Olduğuna Karar Verildi!

Tartışmalı Başkan Trump, bu kez akıl sağlığının gayet yerinde olduğu yönündeki raporla gündeme oturdu. İşte muayene eden uzmanın görüşü ve haberin detayları;
Trump’ın Akıl Sağlığının Gayet Yerinde Olduğuna Karar Verildi!

Başkanlık koltuğuna oturduğu günden bu yana ülkeyi adeta ikiye bölen ve manşetlerden hiç düşmeyen Donald Trump’ın akıl sağlığının gayet yerinde olduğu belirtildi. Yazar Michael Wolff’un imzasını taşıyan Fire and Fury: Inside the Trump White House isimli kitabın etkisiyle, Trump’ın akıl sağlığının pek yerinde olmadığı yönünde iddialar ortaya atılmıştı.

İşte tam da bu noktada; Beyaz Saray Doktoru Ronny Jackson’ın yaptığı açıklama devreye giriyor. Zira uzman, ABD Başkanı’nın akıl sağlığının ve genel durumunun gayet iyi olduğuna karar verdi.

Trump’ın sağlığının mükemmel olduğunu belirten Ronny Jackson açıklamasında Salı günü bazı detayları paylaşacağını belirtti.

Ronny Jackson Trump'ın Sağlığının İyi Olduğunu SöylediThe Guardian’ın haberine göre Donald Trump’ın Walter Reed isimli askeri hastanede gerçekleştirilen muayenesinin sonuçları gayet güzel. Yani Beyaz Saray tarafından da yalanlanan tartışmalı kitaptaki “başkanın zihinsel olarak sağlıklı olmadığı” görüşü çürütüldü.

Trump’ın muayenesinin 3 saat sürdüğü belirtilirken Jackson’ın Salı günü düzenlenecek basın toplantısında ayrıntılı açıklama yapacağı söylendi.

Ronny Jackson Salı Günü Detaylı Açıklama yapacakÖte yandan; ABD Başkanı Donald Trump’ın psikiyatrik muayeneyeden geçirilmeyeceği bilgisi de verildi.

Kısacası; Wolff’un kaleme aldığı kitabın yarattığı Trump’ın akıl sağlığının yerinde olmadığı söylentilerine böyle bir cevap geldi. Donald Trump’ın Beyaz Saray’daki ilk yılını anlatan kitap hakkında bilgisi olmayanlar için de şunları söyleyelim.

Gündeme oturan kitaptaki iddialara göre Trump akşamları yatakta cheeseburger yiyor, 3 televizyon birden seyrediyor ve odasının kapısını kilitliyor.

Trump'ın Akıl Sağlığı Başkanlık Yapmasına Uygun Değil miAyrıca ABD Başkanı; Ivana’yla First Lady tartışmasına giren Melania Trump ile de aynı yatağı paylaşmıyor.

Eşyalarına dokunan hizmetlileri azarlayan Trump, zehirlenmekten paranoya derecesinde korkuyor, bu nedenle de tuhaf davranışlar sergiliyor.

Trump'ı Konu Alan Kitap Tartışma YarattıTrump’ın Beyaz Sarayı’nda Ateş ve Öfke’de ayrıca Melania’nın eşinin başkanlık seçimlerini kazandığında hiç sevinmediği belirtiliyor.

Fakat tüm bu bilgiler Beyaz Saray tarafından yalanlanmıştı. Ancak görünen o ki kamuoyunun yarattığı baskı ABD Başkanı’nın böyle bir sağlık kontrolünden geçmesini gerektirdi. Ve sonuçlar gayet güzel çıktı.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Yaşam kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum