Yatırım yapmaya başla!

Stormy Daniels Krizine Aldırmayan Trump, ABD’yi Clinton’dan Nasıl Kurtardığını Anlatan Kitabı Övdü!

ABD’nin tartışmalı başkanı Donald Trump, Stormy Daniels’ın gündeme oturan iddialarını görmezden gelerek kendisini konu alan bir kitap hakkında tweet attı. İşte detaylar;
Stormy Daniels Krizine Aldırmayan Trump, ABD’yi Clinton’dan Nasıl Kurtardığını Anlatan Kitabı Övdü!

Ülke silah yasaları, Çin ticaret savaşı ve Trump’ın yasak aşkı Stormy Daniels’ın iddialarıyla çalkanırken, Donald Trump kendisini konu alan bir kitap hakkında tweet atmayı tercih etti. Kaldı ki söz konusu kitap, Donald Trump’ın ABD’yi Hillary Clinton’dan nasıl kurtardığını anlatıyordu.

Gazeteci olarak da tanınan Howie Carr tarafından kaleme alınan What Really Happened: How Donald J. Trump Saved America from Hillary Clinton isimli kitap; Donald Trump tarafından “harika” gibi sözlerle nitelendirildi.

Donald Trump’ın Howie Carr imzalı kitap hakkında yorum yaptığı tweeti, yine tartışmalara neden oldu.

Yazarın kampanyası hakkında “modern zamanların en inanılmaz seçim kampanyası” dediğini belirten Trump’ın gönderisi, pek çok karşıt görüşlü tarafından eleştirildi.

Öte yandan Donald Trump’ın; Stormy Daniels’ın Pazar günü çıktığı programda söylediklerini görmezden gelmesi dikkat çekti. Çünkü Stormy Daniels 60 Minutes isimli programda, Trump’la ilgili sessiz kalması gerektiği konusunda tehdit ettiğini açıklamıştı.

Stormy Daniels’ın açıklamalarına göre ünlü porno yıldızı Trump’la bir kez ilişkiye girmişti.

Stormy Daniels Trump'la İlişkisini AnlattıAncak Stormy Daniels’ın gündeme oturmasına neden olan açıklaması, Trump hakkında aldığı tehditlerdi. Zira gerçek adı Stephanie Clifford olan ünlü kadın, söz konusu ilişkiyi 2011 yılında bir dergiye anlattığını fakat Trump’ın avukatlarının araya girmesiyle derginin bu haberi yayınlamadığını söyledi.

Daha da garip olanı ise Stormy Daniels’ın tanımadığı bir kişi tarafından “Trump’ı rahat bırak, çok güzel bir kızın var annesiz kalmasın” şeklinde sözlerle tehdit edilmesiydi.

Stormy Daniels Tehdit Aldı Ancak Trump, dünden bu yana medya organlarının manşetlere taşıdığı bu iddialara cevap vermek yerine “Trump ABD’yi Hillary Clinton’un elinden nasıl kurtardı?” şeklindeki kitabı övmeyi tercih etti.

Sonuçta; geçtiğimiz günlerde Stormy Daniels’a açtığı 20 milyon dolarlık davayla gündeme gelen Trump, konuyla ilgili sessizliğini koruyarak sorunu yasal yollarla halledeceğe benziyor. Ancak bu arada Stormy Daniels, öncesinde de açıkladığı gibi konuşmaya devam edecek.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum