Yatırım yapmaya başla!

Trenle Selfie Çekmeye Çalışan Adamın Korkunç Sonu!Son günlerde selfie çekinme tutkusunun çok pahalıya patladığına sıkça tanık olmuşsunuzdur. İnsanlar fazla beğeni ve yorum almak için türlü şekillere girerek paylaşım çılgınlığının içerisinde kendisini bulmaktadır.

Son olarak Hindistan’ta bir gencin başına gelen olay az kalsın hayatına mal oluyordu. Shiva isimli genç, arkasında yaklaşmakta olan trenle beraber selfie çekinmek istedi. Ancak bir anlık dikkatsizliği yüzünden tren kendisine çarpıyor ve neredeyse hayatından oluyordu. Olay gencin çekmiş olduğu telefondan anlık olarak görüntülenmiş oldu.

Görüntülerden de anlaşılacağı üzere trenin altında kalmaktan kıl payı kurtulan genç, başına çok sert darbe alıyor. Yaşanan kazanın boyutuna ve gencin ne derece şanslı olduğuna videoyu izleyerek tanık olabilirsiniz.

Sosyal medyanın hayatımızın bir parçası olması ve insanların kendisini kaptırdığı paylaşım çılgınlığı, maalesef her geçen gün yeni bir kazaya neden oluyor. Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde Şanlıurfa’da bir genç kalenin üzerinde atlayarak fotoğraf çekinirken dengesini kaybedip hayatından olmuştu. Dünya genelinde bu ve bunun gibi pek çok olayın sıklıkla yaşandığını düşünecek olursak,bu tarz aktivitelerde daha dikkatli olunması gerektiğini söyleyebiliriz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum