Paylaşım

Trenle Selfie Çekmeye Çalışan Adamın Korkunç Sonu!

 

Son günlerde selfie çekinme tutkusunun çok pahalıya patladığına sıkça tanık olmuşsunuzdur. İnsanlar fazla beğeni ve yorum almak için türlü şekillere girerek paylaşım çılgınlığının içerisinde kendisini bulmaktadır.

Son olarak Hindistan’ta bir gencin başına gelen olay az kalsın hayatına mal oluyordu. Shiva isimli genç, arkasında yaklaşmakta olan trenle beraber selfie çekinmek istedi. Ancak bir anlık dikkatsizliği yüzünden tren kendisine çarpıyor ve neredeyse hayatından oluyordu. Olay gencin çekmiş olduğu telefondan anlık olarak görüntülenmiş oldu.

Görüntülerden de anlaşılacağı üzere trenin altında kalmaktan kıl payı kurtulan genç, başına çok sert darbe alıyor. Yaşanan kazanın boyutuna ve gencin ne derece şanslı olduğuna videoyu izleyerek tanık olabilirsiniz.

Sosyal medyanın hayatımızın bir parçası olması ve insanların kendisini kaptırdığı paylaşım çılgınlığı, maalesef her geçen gün yeni bir kazaya neden oluyor. Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde Şanlıurfa’da bir genç kalenin üzerinde atlayarak fotoğraf çekinirken dengesini kaybedip hayatından olmuştu. Dünya genelinde bu ve bunun gibi pek çok olayın sıklıkla yaşandığını düşünecek olursak,bu tarz aktivitelerde daha dikkatli olunması gerektiğini söyleyebiliriz.

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Bunu okuyan bunları da okur