Yatırım yapmaya başla!

Trafikte Aksiyon Filmlerini Aratmayacak Nefes Kesen 5 Polis KovalamacasıBaşta Amerika olmak üzere pek çok ülkenin trafiğinde polisten kaçan suçlulara tanık oluruz. Helikopterden çekilen görüntülerde, zanlıların polisten sonunu düşünmeden kaçtıkları anlar unutulmazdır. Gözü dönen suçlular teslim olmayıp kaçarak adeta ortalığı birbirine katarlar.

İzlediğiniz kaçış görüntülerinde, aksiyon filmlerini aratmayacak 5 polis kovalamacasına tanık oluyorsunuz. Ancak hepsinin ortak bir noktasından bahsedebiliriz. Polisten kaçan zanlıların yakalanmaları kaçınılmaz oluyor. Tüm uyarılara rağmen kaçmakta direnen insanların gözünün bir şey görmediğini söyleyebiliriz.

Ancak çoğu kovalamacanın yukarıdan Helikopter ile takip edildiğini düşünecek olursak bu kaçışın beyhude olduğu aşikar. Ülkemizde pek görülmeyen ancak Amerika’da sıkça yaşanan bu görüntülerin fazlasıyla şaşkınlık uyandırdığını belirtelim.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum