Yatırım yapmaya başla!

Toyota LA Auto Show’a Camry – Avalon TRD Sürümleriyle Geliyor!

Toyota'nın Amerika pazarını sallayan lüks sedanları Camry ve Avalon, TRD modifiyeleri ile LA Auto Show'da!
Toyota LA Auto Show’a Camry – Avalon TRD Sürümleriyle Geliyor!

Toyota, Sao Paulo Fuarı’na getirdiği Hilux GR Sport ardından Amerika Los Angeles Otomobil Fuarı’na iki özel sürüm modelle geliyor. Bunun haberini Facebook’tan yaparak, üç tanıtım videosu yayınladı. 2018 model yılında Camry‘nin tüm çehresini değiştirerek üretime alan Toyota, bir üst segmentte ki Avolon’la birlikte modellerini TRD süslemelerine bırakmış.

Yeni sürümlerin detayları hakkında çok şey söylenmese de videolar ve görseller lüks araçların sportiflik düzeylerindeki oynamaları gösterebiliyor. Japon marka tasarımcılarının yakaladığı güzel görüntüleri, TRD ekibi en iyi şekilde tamamlamayı bilmiş. Avalon ve Camry için bakalım ne gibi eklemeler yapılmış.

Toyota’nın Avalon’a yüklediği tehditkar duruşa söyleyecek fazla bir şey yok!

Camry and Avalon #TRD are Taking Over!

Tomorrow is #TRDtakeover day! Follow us to see the new #Camry & #Avalon #TRD & exclusive content from our drivers

Toyota USA paylaştı: 12 Kasım 2018 Pazartesi

Kırmızı Avalon’un yatay krom çubuklara sahip ızgarası TRD tarafından çıkarılmış. Onun yerine petek tipi siyah bir panjur koyulmuş. Ön kısımda parça stilleriyle uyumlu duran far yapısı değiştirilmemiş.

Yeni modellerde çok rastladığımız tampon köşe açıklıkları Avalon’da biraz daha fazla. Bu harika görüntü alt kısımlara yapılan karbon liplerle tamamlanmış.

Japon ekip olayın peşini bırakmayıp Avalon’u diğer cephelerde de ele almış.

Martin Truex Jr. and Rutledge Wood Show Off the New Camry & Avalon TRD

It’s #TRDtakeover day!! We won’t make you wait, here they are – the all-new #Camry & #Avalon #TRD

Toyota USA paylaştı: 13 Kasım 2018 Salı

Jantların gördüğümüz kadarıyla numarası büyütülmeden TRD imalatı siyah şekliyle olarak takılmış. Ön liplerin devamı olarak yan eteklere de ek malzeme takılmış.

Özel Camry TRD için de aşağı yukarı yapılanlar benzer!

Yine bazı krom malzemeler, siyah renk parçalarla yer değiştirilmiş. Ön kısmın X görünümü siyah renkle daha belirginleştirilmiş. Alt kısımlar Avalon’da olduğu gibi ek parçalara sahip.

Camry’de bir numara büyütülmüş gördüğümüz jantlar ve yan etek malzemesi siyah renkte.

LA Auto Show için brandaları üzerlerine örtülen Japon modellerin arka kısmında da detaylar verilmiş.

Zıt renk siyah çatıyla gelen Camry’nin arka kısmına siyah renk özel şekillere sahip rüzgar kanadı yerleştirilmiş. Parlak siyah difüzör üzerinde kendini belli edecek halde yuvarlak kafalara sahip TRD egzoz sistemini görüyoruz.

TRD’nin Avalon ve Camry’nin motorlarında değişiklik yapmadığı düşünülüyor!

Camry’de 2.5L veya 3.5L V6 motorun sunulması bekleniyor. Yine de normalinden daha sportif duruşu itibariyle 3.5L olması ağır basıyor. O zamadan Camry’i 305 ps ile görmemizi mümkün kılıyor. Verdiğimiz motor hacim ve özellikleri üst segmentteki Avalon için de geçerli.

Toyota’nın fazla abartıya kaçmadan TRD çatısı altında gerçekleştirdiği sportif faaliyetlerin son iki örneğini şimdi gördük. Amerika fuarı öncesinde ön tanıtımları yapılan bu güzel görünümlü sedanların detayları daha sonra belli olacak. LA Auto Show’un kapılarını açmasıyla birlikte Camry ve Avalon’un tüm detaylarını sizlere vereceğiz!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum