Paylaşım

Toyota’nın Yeni Hibrid Crossover’ı C-HR’ın Çarpışma Testi Görüntüleri

 

Japon otomotiv devi Toyota, ürettiği arabaların sağlam ve uzun ömürlü olması ile bilinmektedir. Her yıl milyonlarca araba satışı yapan Toyota, ürettiği otomobiller ile adından söz ettirmektedir. İnsanlar araba alırken göz önünde bulundurduğu faktörlerden birisi ise aracın ne derece sağlam olduğudur. Çarpışma testlerine sokulan araçların ne derece güvenliğe sahip olduklarına tanık olabilirsiniz.

Hibrid motorlu araçlar ise gelişen teknoloji ile beraber son yıllarda gitgide yayılmaya başlamıştır. Hiç kuşkusuz Toyota’nın bu furyanın dışında kalması düşünülemezdi. Toyota yeni hibrid modeli C-HR’ın tanıtımlarına sıkça tanık olmuşsunuzdur. Kısa sürede satışa çıkan araba, satış miktarlarından anlaşılacağı üzerine büyük ilgi görmüştür.

Yeni hibrid crossover C-HR’ın sağlamlığını merak ediyorsanız bu videoyu mutlaka izlemelisiniz. Çarpışma testlerindeki performansı ile CH-R, araca sahip olmak isteyenler için sağlamlığı konusunda önemli fikir veriyor. Aracın içerisinde çarpışma anında açılan çok sayıda hava yastıkları ile güvenliğe önem verildiğini görebilirsiniz.

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Bunu okuyan bunları da okur