Yatırım yapmaya başla!

Toyota’nın 2020 Çin Otomobil Pazarına Yönelik Planları Çok Büyük!

Toyota'nın Uzak Doğu pazarına yönelik açıkladığı planlar çok konuşulacak!
Toyota’nın 2020 Çin Otomobil Pazarına Yönelik Planları Çok Büyük!

Otomotiv dünyası Çin’e odaklanmış durumda. Toyota, otomobilin her alanında söz sahibi olan bir firmadır. Ürünlerinin sağlamlığı bir yana teknolojik gelişmelerde hep öncü olmuştur. Japon marka, uzun yıllardır sürdürdüğü elektrikli otomobil üretimini Uzak Doğu ülkesinde iyice artırmak istiyor.

Toyota ağırlıklı olarak ilk hibrit aracı Prius‘la saldırışa geçmek istiyor. Zaten dizel konusunu bitirmesine az bir zaman kaldı ve modellerin tamamı elektriğe dönüştürülecek. Toyota’nın Guangzhou ve Tianjin’deki tesislerinde yoğun hazırlıklar başlatılmış.

Toyota Çin’deki Üretim Kapasitesini 2 Milyona Çıkartacak!

Toyota Çin'de Üretim Kapasitesini 2 Milyona Çıkartacak!Toyota gibi dünyanın en büyük otomobil firmasının da elinden bırakmak istemediği pazar olan Çin’e daha fazla yatırımlar yapacağa benziyor. Yeni gelen raporlara göre Toyota yıllık 10 bin tamamı elektrikli otomobil ve 110 bin adet plug-in hibrit model üretmeyi planlıyor.

Çin’de buna karşı 2018-2022 yılları arasında tamamen elektrikli ve takılabilir hibrit otomobil üreten üreticiler için yabancı mülkiyet sınırlarını kaldıracağını duyurmuştu.

Toyota’nın artış planı şu anda Guangzhou tesislerinde gerçekleştirilmeye başlandı. Japon marka büyük Çin pazarı için yeni oluşum planlaması dahilinde yıllık üretimini 2 milyon adete çıkartacak. Uzak Doğu pazarının genişliğini ve aynı zamanda belirli bir yarış içerisinde olan onlarca firmayı düşünürsek, Toyota ele geçirme çalışmalarına hızlı başlıyor…

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum