Yatırım yapmaya başla!

Top Gear Elemanlarının Direksiyon Müdahalesiz Heyecanlı Drag Yarışı!Özel olmak istiyorsanız her zaman yenilik peşinde olun! Drag yarışları, normal şartlarda aylardır 400 metreye hazırlanan arabalarla yapılır. Çok hızlı oldukları kadar her türlü dengeleyici ögelerle donatılırlar. Top Gear’ın heyecanı bitmeyen bir çalışmasına daha rastlıyoruz. “Eller Serbest”. İlginç ama yarışı sempatik kılmak için bir şey düşünmüşler.

O da eski klasiklerin direksiyonuna kimse dokunmayacak! Kanalın yetkili isimlerinden Chris Harris’in geçen haftalarda McLaren 600LT ile olan pist sınavını izlemiştik. Harris dışında  Rory Reid ve Matt LeBlanc’de var.  Yarış alanına eskilerin ağır abileri getirilmiş. Mercedes S Class, Bentley ve Rolls Royce! Ve neden orada olduğunu bilmediğimiz Dacia Sandero.

Videonun konusuna ilk baktığımızda bize göre paha biçilemeyen otomobillere kesinlikle zarar vermeden götürüleceğini sanmıştık. Yanılmışız! Ne kadar eski olurlarsa olsunlar halen daha kalitesini yüzüne vuran premium araçlar içerisinden ilk çıkışı Rolls Royce yapıyor.

Onu Mercedes S Serisi kovalıyor. En sol taraftan da Bentley kapışmanın seyrine katılıyor. Demiştik ya direksiyona dokunulmayacak, onlarda tam olarak onu yaparak gelişine gidiyorlar. Her insanın istemsiz strese girdiği gibi o saniyelerde bizde ufak bir gerilme yaşadık. Bir ara İngilizler çarpıştı ve sonrasında yarış çim sahada devam etti. En son sınırda direksiyonlara dokundular ve inanılmaz heyecanlı olduğu söylenebilir.

 

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum