Yatırım yapmaya başla!

Tom Cruise’nin Milyon Dolarlık Malikanesini Hangi Ünlü İsim Satın Aldı?

Tom Cruise’nin Milyon Dolarlık Malikanesini Hangi Ünlü İsim Satın Aldı?

Ünlülerin hayatları hakkındaki en ufak detayları bile merak edenlerden misiniz? Hayranı olduğunuz kişinin hangi marka ayakkabı kullandığını, nasıl bir evde yaşadığını, buzdolabının neye benzediğini, banyosunun bizimkiler gibi olup olmadığını, kısacası hemen her şeyini. Belki de “aman bana ne!” diyip geçenlerdensiniz. Tercihiniz hangisi olursa olsun, onların hayatlarımıza etkisi yadsınamaz bir gerçek. Zira sattıkları ya da aldıkları bir ev, emlak piyasasının şekillenmesine sebep olabiliyor. Tıpkı birazdan inceleme fırsatı bulacağınız Tom Cruise’nin eski evi gibi…

Aslında ünlü isimlere duyduğumuz hayranlık, sahip oldukları çeşitli özelliklerin bizde olmamasından kaynaklanır. Bu sebeple de aldıkları hemen her şeyi sırf o isim sahipti diye satın alırız. Kim bilir, Angelina Jolie ile aynı telefon modelini kullanıyor olmamız, ona daha yakın hissetmemiz konusunda bize yardımcı oluyordur. Bizim ünlülere duyduğumuz hayranlığın sınırı yok. Peki, onların birbirlerine duyduğu hayranlığın?

Geçtiğimiz günlerde Hollywood’un en ünlü aktörlerinden biri olarak gösterilen Tom Cruise, kariyerinin başlangıcına tanıklık eden şehirdeki evini sattı. Güzel malikaneyi satın alansa, kendi gibi sinema sektörü için önemli olan bir isimdi. Sebebi Cruise’ye duyduğu hayranlık mı, yoksa sadece evin özellikleri miydi? Gelin bu ismin kim olduğuna ve evi neden satın aldığına birlikte göz atalım.

İşte karşınızda Tom Cruise’nin satılan milyonluk malikanesi ve yeni sahibi:

Tom Cruise’nin Hollywood Hills’teki Evi 11.4 Milyon Dolara Satıldı!

Tom Cruise’nin Hollywood Hills'te Evi 11.4 Milyon Dolara Satıldı!Hepimizin tanıdığı başarılı aktör Tom Cruise, bir süre önce Hollywood Hills’te bulunan malikanesini 13 milyon dolarlık fiyatıyla satışa çıkartmıştı. Satışın belirtilen fiyatın biraz altında, 11.4 milyon dolara gerçekleştiği açıklandı. Peki, Görevimiz Tehlike serisinin ünlü ismi evini kime satmış biliyor musunuz? Umutsuz Ev Kadınları’nın Gabrielle Solis’ine, yani ödüllü yıldız Eva Longoria’ya! Eminim güzel yıldızın kim olduğunu hatırladınız. Aslında Longoria, bu evi satın aldığını gizli tutmaya çalışmış; ama sizin de gördüğünüz gibi gerçekler bir müddet sonra su yüzüne çıkmış. Ayrıca bu malikane, Longoria’nın sahip olduğu tek ev değil. 40 yaşındaki güzel ismin San Antonio’da,Los Angeles’te ve Hollywood Dell’de de evleri bulunuyor.

Top Gun yıldızının eski, Eva Longoria’nınsa yeni malikanesinin özellikleriyse şöyle. Malikanede 3 yatak odası bulunuyor ve bu bölümler her birinin kendine özel banyosu olacak şekilde tasarlanmış. Ayrıca misafir köşkünde de her birinin kendine özel banyosu olan 4 yatak odası olduğunu görüyoruz. Küçük aileler için oldukça uygun olan ev, yaklaşık 11.500 metrekare. Tabi ki çocuk sahibi olmayan Eva Longoria için çok uygun. Ünlü aktris, sevgilisi Jose Antonio Baston ile bu eve rahatlıkla sığacaktır.

Tom Cruise’nin Hollywood Hills'te Evi 11.4 Milyon Dolara Satıldı!Ayrıca bu evde büyük bir havuz, spa odası, şarap mahzeni, tadım odası, yemek masası olan bir teras, çocuklar için oyun alanı, 3 arabanın sığabileceği bir garaj gibi unsurlar da bulunuyor. Evin mutfağı ise ahşap detayları ile dikkat çekiyor. Gerçi güzel aktris bu mutfakta yemek yapmak için ne kadar vakit harcar, orası bilinmez. İlaveten; malikanenin bahçesinde bulunan köprü detayı da yapıyı oldukça şirin göstermiş. Yemyeşil ağaçları olan bahçenin, küçük akşam yemekleri için bulunmaz bir yer olduğunu da söyleyebiliriz.

Sonuçta, Hollywood’un eşsiz manzarasına sahip olan bu ev, kesinlikle etkileyici görünüyor. Gerçi benim fikrim, ünlü ismin kariyeriyle doğru orantılı olarak fiyatı artan bir ev almak yerine, aynı paraya daha güzel bir malikane yaptırmak yönünde. Peki ya sizin?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Gayrimenkul kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum