Yatırım yapmaya başla!

Halen Batık Halde Bulunan Titanik Gemisinin GörüntüleriTitanik, yüz yılı aşkın süre önce üretilmiş ve dünyanın en büyük transatlantik gemilerinden birisi olarak yolculuk etmekteydi. 15 Nisan 1912 gününde buz dağına çarparak yaşanan feci kazada çok sayıda insan hayatını kaybetmiştir.

Üretimi tamamlandığında dünyanın en büyük buharlı yolcu gemisi olan Titanik, Kuzey Atlantik’te yıllar boyu unutulmayacak bir kazaya uğramıştı. Bu feci kazada 1514 kişi hayatını kaybetmişti. Batan devasa büyüklükteki gemi halen Kuzey Atlantik bölgesinin suları altında bulunmaktadır.

İzlediğiniz görüntülerde bugün hala suların altında bulunan Titanik gemisinden geriye kalan harabe görüntülerine tanık oluyorsunuz. Yaşanan bu felaket sonrasında 1997 senesinde Titanik’in filmi çekilmiş ve tüm zamanların en çok gişe yapan 20 filminden birisi olarak sinema tarihine adını yazdırmıştı. Videoda gemiye dair görüntülere tanık olduğunuzda derinden etkilenebiliyorsunuz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum