Yatırım yapmaya başla!

Tinder’da Kendine Eş Arayan Beyaz Gergedan Taliplerini Bekliyor!

Türünün son erkeği olan Sudan adındaki kuzey beyaz gergedana Tinder'de eş aranıyor. Bilindiği üzere dünyada sadece üç üyesi kalan kuzey beyaz gergedanlarının soyu tükenmenin eşiğine geldi. Sudan adındaki bu yakışıklı dostumuz da türünü kurtarmak için Tinder'a katıldı.
Tinder’da Kendine Eş Arayan Beyaz Gergedan Taliplerini Bekliyor!

Türünün son erkeği olan kuzey beyaz gergedana Tinder’da eş aranıyor! Peki, neden böyle bir yola başvuruldu? 2015 yılına kadar, dünya üzerinde kuzey beyaz gergedan türüne mensup sadece ve sadece 4 üye vardı. Fakat 2015 yılının Kasım ayında, ABD’nin San Diego hayvanat bahçesinde yaşayan 41 yaşındaki Nolan adlı gergedan hayata gözlerini yumdu.

Şimdi ise geriye sadece 3 tane kuzey beyaz gergedanı kaldı. Bu üyelerden biri ise çöpçatanlık uygulaması Tinder’da kendisine eş arayan Sudan adlı gergedan. Doğadan çok insanlığın açgözlülüğü nedeniyle tükenen hayvan türlerine bir yenisi daha eklenebilir. Cinsel gücü arttırdığına inanılan ve dünyanın en pahalı maddelerinden biri olan gergedan boynuzu, bu dostlarımızın paragöz insanlar tarafından avlanmasına neden oldu. İşte yakışıklı dostumuz Sudan da türünü kurtarmanın yolunu Tinder da buldu.

Tinder’da Kenyalı Bir Gergedan: Sudan

Tinder'da Kenyalı Bir Gergedan: SudanKenya’nın yakışıklısı Sudan, soyu tükenmekte olan kuzeyli bir beyaz gergedan olarak karşımıza geliyor. Ol Pejeta Koruma Bölgesi’nde hayatına devan etmeye çalışan Sudan adlı bu dostumuz soyunu kurtarabilmek için çöpçatanlık uygulaması olan Tinder ile iş birliği yapmaya karar verdi.

Tinder Gergedan SudanFazlasıyla dertli görünen yakışıklı dostumuz Sudan, bu yıl 43 yaşına bastı. Git gide sona doğru yaklaştığının ve soyunun tükenmekte olduğunun farkında. 1.83 cm boyunda ve 2268 kiloluk ağırlığa sahip olan bu Orta Afrika yakışıklısı için Tinder üzerinden kampanya başlatıldı.

EN PAHALI ANDROID UYGULAMALARI İÇİN TIKLAYIN.

Türünün Tek Erkek Gergedanı Sudan Neden Tinder’a Katıldı?

Türünün Tek Erkek Gergedanı Sudan Neden Tinder'a Katıldı?Türünün son 2 dişisi ise Sudan ile birlikte olmak istemiyorlar. Belki de bunun nedeni karaborsada satılan en değerli vücut organlarından birine sahip olan Sudan’ın boynuzunun kesilmiş olmasıdır. Dertli duruşuna, boynuzunun kesik olmasına ve olgun yaşına rağmen, halen daha yakışıklı olan Sudan’a eş aranıyor!

Türünün Tek Erkek Gergedanı Neden Tinder'daTürünün son yakışıklısı fazla ileri gitmek istemediğini, fakat türünün kaderinin ona bağlı olduğunu ve baskı altında gerçekten iyi performans gösterdiğini belirttiği Tinder hesabından 7 milyon sterlinlik yani 10 milyon dolarlık bağış toplamayı hedefliyor.

YAVRU HAYVANLAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN.

Kuzey Beyaz Gergedanlarının Soyu Nasıl Devam Ettirilecek?

Kuzey Beyaz Gergedanlarının Soyu Nasıl Devam Ettirilecek?Ol Pejeta ile birlikte Sudan’ın türünü kurtarmak için çalışmalara Başlayan Tinder, bu yakışıklı için açılan profili tam 190 ülkede ve 40 dilde yayınlayacağını duyurdu. İlk kez böyle bir projede yer alan Tinder’ın hedefi de 5 yıl içerisinde 10 üyeli bir kuzey beyaz gergedan sürüsü oluşumuna destek olmak. Peki, dişileri Sudan’ı kabul etmezken, Sudan nasıl çocuk sahibi olacak?

Beyaz Gergedanların Soyu Nasıl Devam EttirilecekBaşlatılan bu kampanyada toplanan bağışlar, yaşlı ve yakışıklı dostumuz Sudan’ın spermleri kullanılarak gerçekleştirilecek olan tüpte döllenme (IVF) işleminde kullanılacak. Belki de çoğu zengin için sadece bir ev parasından ibaret olan 10 milyon dolar, bir gergedan türünün neslini kurtaracak.

Sizler de Tinder uygulamasından bu yakışıklının fotoğrafını “sağa kaydırarak” bu projeye destek olabilirsiniz. Umarız bir an önce bağışlar toplanır ve Sudan da hem yavrularına kavuşur hem de neslini tümüyle kurtarmayı başarır.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum