Yatırım yapmaya başla!

İzlediğinizde Ruhunuzu Dinlendirecek 10 Time Lapse GörüntüAnılar biriktirmek, yıllar sonra o anılar ile geçmişe dönmek oldukça heyecan vericidir. Bu anılar için anı ölümsüzleştiren fotoğraf makineleri, kameralar ve benzeri teknoloji ürünleri çok fazla ilgi görüyor.
Anı biriktirmenin yanında farklı işler için de kullanılabilen bu ürünler ile ilgi çekici videolar çekilebilir.

Şimdi sizlere bu ilgi çekici videolara örnek olabilecek bir yöntemden bahsedeceğiz. Time lapse, art arda çekilen karelerin birleştirilip olduğundan hızlı bir şekilde ilerletilmesiyle yapılan video tekniğidir. Bu karelerin sabit çekilebilmesi için bir tripod ve profesyonel bir kameraya ihtiyaç vardır.

Bu yöntem ile gökyüzünde oluşan uzun süreli doğa olaylarını muhteşem bir video halinde sunabilirsiniz. Yukarıdaki videomuzda bu yöntemle yapılmış videolara ait görüntüleri izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum