Yatırım yapmaya başla!

Tim Cook iPhone’ların Büyük Yavaşlama Sorununa Çözüm Getiriyor!

Tim Cook, uzun süredir gündemi meşgul eden iPhone’un yavaşlama sorununa çözüm önerisi getirdi. İşte “önceliğimiz kullanıcı” diyen ünlü CEO’nun açıklamaları;
Tim Cook iPhone’ların Büyük Yavaşlama Sorununa Çözüm Getiriyor!

Pil performansında süreklilik sağlayabilmek adına telefonların hızını yavaşlattığını kabul eden Apple, konuyla ilgili yeni bir açıklama yaptı. Ardı ardına açılan davalar ve artan kullanıcı şikayetleri sonucunda teknoloji devi topa tutulmuş, hem bağımsız kuruluşlar hem de hükümet tarafından konuya açıklık getirmesi sıkıştırılmıştı.

Öyle ki Cumhuriyetçi Senatör John Thune dahi olaya el atmış, 9 Ocak’ta Tim Cook’a bir mektup göndererek Apple’ın daha şeffaf olmasını istemişti. Kısacası; Tim Cook az sonra öğreneceğini bilgileri paylaşmak durumunda bırakıldı diyebiliriz. İşte ünlü CEO’nun açıklamaları;

Tim Cook’un 2017 yılı kazancı ile ne kadar çok konuşulduğunu hepimiz hatırlıyoruz.

Tim Cook iPhone'ların Yavaşlama Sorununa Açıklık GetirdiNeticede; Apple 2017’nin en çok satan cihazları listesinde rakiplerine açık ara fark atarak zirveye yerleşmişti.

Öte yandan; iPhone’lardaki yavaşlama sorunu da teknoloji devinin imajını zedeleyecek şekilde haftalardır gündemde yer ediyor.

iPhone'lardaki Yavaşlatma Sorununa Çözüm Bu noktada; Tim Cook’tan gelen açıklama kullanıcıları sevindirdi diyebiliriz. Tim Cook’un Çarşamba günü ABC News’e yaptığı açıklamaya göre kullanıcılar yavaşlama sorunundan kurtulabilecek.

Daha doğrusu; gelecek iOS güncellemesi ile birlikte isteyen kullanıcı performans sorunu yaşamadan iPhone’nu kullanmaya devam edebilecek.

Yeni Güncelleme Telefonlar Yavaşlayacak Ya da Performansı DüşürülecekŞöyle ki Apple’ın telefonların birden bire kapanmasını önlemek adına getirdikleri performans düşürme özelliği, kişinin isteğine bağlı olarak aktif edilecek. Ayrıca Şubat ayında çıkması beklenen güncelleme büyük ihtimalle kullanıcılara Mart ayında ulaşacak.

Tüm bunlara ek olarak; Tim Cook kullanıcıların bu özelliği tercih etmeyeceğini düşünüyor. Çünkü iPhone’larının onlar için önemli olduğunu, telefonların aniden kapanmasını istemeyeceklerini öngörüyor. Yani ya telefonlar yavaşlayacak ya da pil performansı düşürülecek. Bakalım, kullanıcılar bu yeniliğe nasıl tepki verecek?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum