Paylaşım

İşe Gitmeye Çalışan Adamın Gizli Buzlanmayla İmtihanı Viral Oldu!

 

Şu günlerde ülkemizde mevsim normallerinin üzerinde seyretse de bazı bölgelerde hava sıcaklığı insanların başına dert açabiliyor. Özellikle de hem sürücüler hem de yayalar için tehlikeli olan gizli buzlanma olayı büyük bela!

Öte yandan; kara kışın ortaya çıkardığı eğlenceli görüntüler de yok değil! Bakınız; yukarıdaki video! Düşene gülmenin (tabii ortada yaralanma yoksa) kaçınılmaz olduğu ülkemizde de dikkat çekecek bu görüntülerde bir adamın gizli buzlanmayla imtihanı açıkça görülüyor. Kaldı ki hikayesi de ilginç!

ABD’nin Virginia eyaletinde yaşayan Tim Besecker, her zamanki gibi işe gitmek üzere evinden çıkmış. Ancak yoldaki gizli buzlanma neticesinde yolun aşağısına kadar kaya kaya inmek durumunda kalmış. Ve Pazartesi gibi sendromlu bir günde bu kazayı yaşadığı için pek memnun olmamış.

Fakat eşi Kelly Bonser Besecker’ın evlerinin güvenlik kamerası tarafından çekilen kayma görüntülerini Facebook’a yüklemesiyle modu bir anda yükselmiş. Çünkü kısa süre içinde milyonlarca kullanıcının izlediği 10 saniyelik video viral, buzun üzerinde ayakta kalmaya çalışan Virginialı adamsa fenomen olmuş.

Kısacası; Pazartesi’ye pek iyi başlamayan Tim, Salı günü iş yerine sosyal medyadan ve arkadaşlarından gördüğü ilgi sayesinde gülümseyerek gitmiş. Ne diyelim, Andy Warhol’un bir gün herkes 15 dakikalığına şöhret olacak sözü görünen o ki sosyal medya mecraları sayesinde doğru çıkacak.

Paratic Piyasalar


Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Bunu okuyan bunları da okur