Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

TikTok TV Platformunda İlk Kez Uygulamasını Yayınladı

Sosyal medya devi TikTok, Amazon ile yaptığı iş birliği sonrası Fire TV cihazlara uygulamasını yayınladı.
TikTok TV Platformunda İlk Kez Uygulamasını Yayınladı

Dünyanın önde gelen sosyal medya uygulamalarından biri olan TikTok, son günlerde pek çok farklı haber ile gündeme gelmeye devam ediyor. Bilindiği üzere şirket bir süredir ABD baskısı ile karşı karşıya kalmakta. Tartışmalı haberler ile gündemden düşmeyen uygulama 15 Eylül’de ABD’de erişime kapatılabilir.

Başkan Trump, TikTok’un kullanıcı verilerini sızdırdığını her fırsatta dile getiriyor. İstihbarat kurumu CIA tarafından yapılan araştırma ise TikTok’a yönelik casusluk iddialarının doğru olmadığını gösteriyor. Tüm bunların yanında uygulamanın geliştiricisi Bytedance, yeni özellikler üzerinde çalışmayı sürdürüyor.

Bilindiği üzere akıllı televizyonların yaygınlaşması ile beraber bu cihazlara yönelik uygulamalara her geçen gün yenileri ekleniyor. Son olarak TikTok’un TV uygulaması Amazon Fire TV cihazları için kullanıma sunuldu.

TikTok, TV Uygulaması Yayınlandı

TikTok, TV Uygulaması Yayınlandı

TikTok ülkemizde dahil olmak üzere dünya genelinde her gün milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Sosyal medya devi bu kitleyi artırmak adına yeni platformlara açılıyor. Son olarak TikTok ilk kez bir TV uygulamasında yer almaya başlıyor. Yapılan iş birliği ile Amazon Fire TV cihazlarında kullanıcılar TikTok uygulamasına erişebilecek. Uygulama bu cihazlarda More on TikTok adıyla kendisini gösteriyor.

Uygulamada TikTok’tan seçilmiş videolara ve yayıncılara erişmek mümkün olacak. Şirketten yapılan açıklamada,“Fire TV gibi akış cihazlarının benimsenmesinin, kullanıcılarımızla bağlantı kurmak için ne anlama geldiğini ve onlara nasıl daha dinamik deneyimler sunabileceğimizi düşünüyorduk. İçeriğimizi bir dereceye kadar TV’ye getirmenin doğal bir sonraki adım olduğunu düşünüyoruz.” ifadelerine yer verildi.

TikTok ekibi ayrıca kendi video formatının TV’de iyi bir görüntü deneyimi sunması için çalışmalarını sürdürüyor. Uygulama sadece videoları izlemek üzere kullanılıyor. Kullanıcılar bu bölümden henüz video yükleyemiyor. İlerleyen günlerde başka TV platformlarına da TikTok uygulamasının gelmesi sürpriz olmayacaktır.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum