Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Efsane Dizi The Walking Dead’in VR Destekli Oyunu GeliyorEfsane Dizi The Walking Dead’in VR Destekli Oyunu Geliyor

Zombi temalı sevilen dizi The Walking Dead, yayınlandığı günden bu yana dünya genelinde en çok sevilen yapımlardan birisi olmayı başardı. Dizinin hala devam ettiği şu günlerde, sanal gerçeklik destekli oyunu Onslaught’un tanıtım videosu yayınlandı. Yayınlanan fragman dizide olduğu gibi gerilim yaratan atmosferi ile dikkat çekiyor.

Dizinin ilk oyun uyarlaması 2013 yılında Survival Instinct adı ile yayınlanmış ancak beklenen etkiyi yaratmamıştı. Yoğun bir şekilde olumsuz eleştiri alan oyun sonrası, bu kez sanal gerçeklik destekli yeni bir oyun geldiği ortaya çıktı. VR destekli oyun duyurulması ile beraber Steam mağazasına da eklenmiş oldu. Oyunda yüzlerce zombinin olduğu bir bölgede üzerinizdeki silahlar ile birlikte hayatta kalmaya çalışacaksınız.

Aksiyon ve korku temalı oyun Oculus Rift ve HTC Vive VR başlıkları ile oynanabilecek. The Walking Dead Onslaught’un tam tarihi belli olmamakla birlikte 2019’un sonbahar aylarında Steam mağazasında yayınlanması bekleniyor. Ayrıca oyunun ne kadar fiyat ile satışa sunulacağı da netleşmiş değil. Sanal gerçeklik destekli zombi oyununun tanıtımını videodan izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur