Paylaşım

The Walking Dead Başlıyor! İşte 8. Sezon Fragmanı ve Yayın Tarihi


 

En sevilen zombi dizileri denildiğinde akla ilk gelenlerden olan The Walking Dead’ın 8. sezonu başlıyor. İşte dizinin kesinleşen tarihi ve yayınlanan fragmanı:

Televizyon tarihinin en başarılı zombi dizileri arasında olan The Walking Dead’in yeni sezonu için geri sayım başladı. Takipçilerinin “The Walking Dead dizisinin 8. sezonu ne zaman başlıyor” şeklindeki soruları, nihayet cevaplandırıldı. Game of Thrones kadar olmasa da uzun zamandır beklenen dizi, ilk sezonun üzerinden 7 yıl geçmesine rağmen izleyicilerin beğenisi kazanmaya devam ediyor. İşte sevilen yapımın ilk bölüm yayın tarihi ve fragmanı:

The Walking Dead’in yeni bölümünün 22 Ekim’de yayınlanacağı duyuruldu. Ayrıca yayınlanacak bölüm, 100. sayı olacağı için özel bir poster hazırlandı.

The Walking Dead yeni bölüm geliyor

8. sezon fragmanı da San Diego’da yapılan Comic-Con etkinliğinde paylaşıldı. Tüm bu gelişmeler, dizinin devam etmeyeceğinden endişelenen hayranlarını sevindirdi.

Sansa Stark’ın sözleriyle Theon Greyjoy’un köpeğiyle dikkat çektiği Comic-Con, böylece önemli bir olayla daha gündeme gelmiş oldu.

Comic-Con'da önemli olaylar yaşanıyor

Sonuçta; senaristlerin greve gitme ihtimalleri ve çekim sırasında bir dublörün hayatını kaybetmesi gibi aksilikler olmuştu. Bu yüzden yeni sezon tarihi konusunda şüpheler vardı. Hatta dizinin yayından kaldırılacağı yönünde bile iddialar ortaya atılmıştı.

Neyse ki The Walking Dead hayranları, artık rahat bir nefes aldı. Kesinleşen tarih ve hemen aşağıdaki Türkçe altyazılı fragmanla birlikte geriye sayım başladı.

Gördüğünüz gibi yeni sezon epey eğlenceli geçeceğe benziyor. Rick ve Kingdom ekibinin maceralarının, seyircileri yine soluksuz bırakacağı ortada. Bakalım; yeni sezonda hayranlar ne gibi sürprizlerle karşılaşacak? Bekleyip, göreceğiz…

Paratic Piyasalar


Yorumları Görmek İçin Tıklayın