Yatırım yapmaya başla!

The Super 8 Hotel Zinciri Kendi Oda Konseptindeki Wrangler RoadM8’i Tanıttı

Amerikalı otel zinciri sahibi The Super 8, New York Otomobil Fuarı'na kendine işine uygun araç konseptiyle geldi.
The Super 8 Hotel Zinciri Kendi Oda Konseptindeki Wrangler RoadM8’i Tanıttı

Bence her araca sınırı olmayan süslemeler, değiştirmeler ve akla gelmeyecek modifiyeler yapılabilir. Bazı otomobil festivallerinde “bu bir araba olamaz” dediğimiz yüzlerce tasarım görmüşüzdür. Hatta ünlü talk şovcu Jay Leno’nun garajına buradan gezerek bakarsanız listenin birinci sırasındaki araçtan ne demek istediğimizi daha iyi anlaşılacaktır. Bir de; hobileriniz veya işinizle alakalı aracınızı zevklendirebilirsiniz. Konumuz olan Wrangler RoadM8‘de aynı anlattığımız gibi.

Dünyanın en büyük otel zincirlerinden biri olarak faliyet gösteren The Super 8 Hotel, kendi otel odalarına yaptığı tasarımlarını birebir Jeep’e aktardı. Ve bunu da kapılarını açan New York Otomobil Fuarı’nda gösterdi. RoadM8’in iç mekan yapısında oluşturulan konseptini görünce “bu SUV’la durmandan binlerce kilometre yapabilirim” diyeceksiniz.

Wrangler’in dış yapısına uygulanan çalışmalar tam amaca göre duruyor.

Konsept aracın otel tasarımla ele alınması ve bunun da bir arazi aracı üzerinde uygulanması normal olarak bol bol gezintilere çıkın amaçlı. Sarı kaportası üzerine tampon, jant ve ızgara kısımlarına kırmızı renk verilmiş.

Şerit süslemelerle devam edilen eklemelere; ön cam üzerine yerleştirilen 8’li off road sis farı ve tavan bagajı dahil edilmiş.

RoadM8’in iç mekanına geçmeden önce bu resme dikkatli bakmanızı istiyorum.

Yatak örtüleri, duvara verilen desenler, duvardaki resimler ve yatak başlıkları ile orta sehpa rengine bakalım. Şimdi de RoadM8’in iç mekanına geçelim.

Yukarıda anlattıklarımızın bazı kısımları aracın ön tarafına uygulanmış.

Sizi otel psikolojisini son derece iyi aşılayan Super 8 Hotel, sade Wrangler mekanına ağır bir hava katmış. Direksiyon, orta kısım ve kapı parçalarını otel eşyaları renginde ele almış.

Koltukların kumaş desenleri de aynı yatak örtünlerinde olduğu gibi. Sanırım havalandırmalara verilen hardal rengi de yine örtü renklerinden geliyor.

Otel temalı aracımızın arka kısmı biraz daha eğlenceli gibi.

Otel havasını bu kısımda iyice vurgulamışlar. Orta tünelin üzerine yerleştirilen kahve makinesi ve mini buzdolabıyla yolculuk fikri çok güzel geliyor!

Şirket, yenilediği otel odalarını konu alan çalışmalarına koltuk arkası eğlence sistemini de unutmamış.

İki adet koltuk başlıkları arkasına yerleştirilen Samsung tabletlerle ister görselde gözüken şekilde bırakın isterseniz de internete bağlayıp videolar izleyin.

İşe uyarlanan bu çalışmanın zahmet yönünden çok düşünce tarzı güzel. İsterseniz sizde böyle bir iç mekana sahip araç kendinize yapabilirsiniz. Otel odası gibi yapmanız şart değil!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum