Paylaşım

The Last Ship Dizisinin 4. Sezon Fragmanı Comic-Con’da Yayınlandı!


 

2014 yılında yayınlanmaya başlayan The Last Ship, tanıtım filmiyle dikkat çekti. İşte Comic-Con’da gösterilen dizinin 4. sezon fragmanı ve çıkış tarihi:

Özetle; dünya nüfusunun % 80’ini yok eden bir virüse karşı verilen mücadelenin anlatıldığı The Last Ship’in 4. sezonunun ne zaman başlayacağı uzun süredir merak ediliyordu. Full Metal Jacket, Kurtuluş Günü, Vatansever gibi unutulmaz filmlerle hafızalara kazınan Adam Baldwin’den Eric Dane’e, Rhona Mitra’dan Charles Parnell’e varana kadar birçok başarılı oyuncunun bulunduğu dizi, seyircilerin soluksuz izlediği yapımlardan bir tanesi. Sonuçta; konusu ve içeriğiyle en iyi zombi dizileri arasında yer almayı fazlasıyla hak eden bu yapımın yeni fragmanı nihayet yayınlandı.

İşte Pazar günü Comic-Con’da yayınlanan 4. sezonun yeni fragmanı!

Görüntülerden heyecanın hız kesmeden devam edeceği anlaşılan yeni sezon için geri sayım şimdiden başladı. 20 Ağustos’ta seyirciyle buluşacak olan The Last Ship dizisinde olayların nasıl gelişeceği merakla bekleniyor.

Bu arada The Walking Dead’in yeni sezon fragmanı ve yayın tarihinin de Comic-Con’da paylaşıldığını hatırlatmak isterim. Anlayacağınız; yabancı dizi hayranları beğenerek izledikleri yapımlara teker teker kavuşuyor.

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın