Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

TGS Dış Ticaret Yönetim Kurulu Komitelerini Belirlerken, Hisseleri Düşüyor

Günü kayıpla geçiren TGS Dış Ticaret hisseleri, son bir ayın en düşüğüne geriledi. Şirket Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda olağan genel kurul toplantısında alınan kararları duyurdu.
TGS Dış Ticaret Yönetim Kurulu Komitelerini Belirlerken, Hisseleri Düşüyor

TGS Dış Ticaret A.Ş. bugün yapılan olağan genel kurul toplantısında, yönetim kurulu komite üyelerini belirledi. Kararlar oybirliğiyle alınırken, seçilen üyelerin 3 yıl boyunca görevde kalacağı belirtildi.

Buna göre TGS Dış Ticaret Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tanrıverdi, yardımcısı Burak Tanrıverdi ve Çağla Polat oldu. Şirketin kurumsal yönetim komitesi başkanlığına Levent Öğülmüş, üyeliğine Burak Tanrıverdi ve Uğur Koç getirildi.

Levent Öğülmüş aynı zamanda denetimden sorumlu komite başkanı olurken, bu komitenin üyesi olarak Ebubekir Doğan atandı. Riskin erken saptanması komite başkanı Levent Öğülmüş, üyesi Burak Tanrıverdi oldu. Ali Tanrıverdi’den boşalan genel müdürlük koltuğuna ise Engin Nukan getirildi.

Şirket hisseleri haftanın ilk işlem gününde satış baskısıyla hareket ediyor.
TGS Dış Ticaret Hisseleri %2 Ekside
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

TGSAS koduyla işlem gören hisseler, bugün %2’den fazla değer kaybetti. Saat 14.18’de %2,15 ekside, 11,40 liradan fiyatlanıyor. Cuma günü 11,65’ten kapanıp, yeni haftaya 11,70 ile yatay bir başlangıç yaptı.

Günün ilk yarısında 11,86’ya çıkıp, ardından yönünü aşağı çevirdi. 11,35 TL ile günün en düşüğüne yakın seyreden TGS Dış ticaret hisseleri, aynı zamanda aylık sürecin en düşüğüne geriledi.

Hisseler haftalık 11,35 – 12,79 arasında seyrederek %10’a yakın değer kaybetti. Aylık bazda gördüğü en yüksek seviye 15,24 olurken, yatırımcısına %20’ye yakın kayıp yaşattı. Yıllık getirisi ise %120’ye yaklaşmış durumda.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum