Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Tezos Topluluğu Hangzhou Yükseltmesine Hazırlanıyor

Tezos yeni yükseltme teklifini duyurdu.
Tezos Topluluğu Hangzhou Yükseltmesine Hazırlanıyor

Tezos blok zinciri, topluluk için en yeni yükseltme teklifini aldı. Hangzhou adı ile yapılan teklif, Tezos ekosistemini yaklaşmakta olan 2022 konsensüs yükseltmesi için hazırlıyor. Bu güncelleme ayrıca bir dizi yeni teknik araç ve yama sunuyor.

Teklif, Çin’in Zhejiang eyaletinde bulunan küresel teknoloji ve yenilik merkezinin adını aldı. Güncelleme, hard fork’lar olmadan ağ güncellemelerine izin veren zincir içi yönetişim imkanı sağlıyor.

Son zamanlarda Tezos, üç milyondan fazla sözleşme çağrısına ulaştı. Platform DeFi ve NFT metriklerinde çok sayıda rekor kırdı ve geçen ayın sonuçlarını ikiye katladı.

En son yükseltme teklifi, protokole birkaç büyük yükseltme getiriyor. Yeni yükseltme, akıllı sözleşmelerin diğer akıllı sözleşmeleri okuma ve sonuçları daha düşük gaz maliyetleriyle önbelleğe alma olanağı sunacak.

Ağdaki akıllı sözleşmelerin işleyişini optimize etmek için yükseltme, blok işleme ve operasyonların optimizasyonuna izin veren Context Flattening’i getiriyor. Buna ek olarak ağ, bir sonraki yükseltme teklifine daha istikrarlı bir geçişe sağlamayı hedefliyor.

Tezos’un geçen ayki Granada yükseltmesinden bu yana yaklaşanyedi yükseltmesi var. Ağ ayrıca her zamankinden daha fazla sayıda etkileşime uğradı. Bu daha fazla insanın Tezos kullandığını gösteriyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum