Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Tüm Zamanların En Çok Oynanan Oyunu Yeni Yüzüyle Tetris Effect PC için GeliyorTüm Zamanların En Çok Oynanan Oyunu Yeni Yüzüyle Tetris Effect PC için Geliyor

Oyun dünyasında geçen yıllar içerisinde nice yapım vardır ki unutulmazlar arasında yerini almayı başarmıştır. Ancak bunlardan birisi vardır ki diğer hiçbir oyun oynanma oranı ile ona halen yaklaşabilmiş değil. Tahmin edileceği üzere bu oyunların başında Tetris geliyor. Bugün halen Tetris tüm zamanların en çok oynanan oyunları arasında zirvede yer alıyor.

Nice yıllardır oynanan oyun geçtiğimiz yılın Kasım ayı içerisinde yeni yüzüyle Tetris Effect adı ile sahneye çıkmıştı. O dönem oyun sadece PS4 için geliştirilmiş ve kullanıcılardan diğer platformlara da gelmesine dair talepler gelmişti. Oyunun geliştiricileri çağrılara kulak verdi ve yenilenmiş yüzüyle Tetris Effect’i PC için sunmaya hazırlanıyor.

Tetris Effect, bilindiği Tetris oyununa göre biraz daha farklı eklentilere sahip. Oyunun PC için geliştirilen sürümü Epic Store’da yer alacak. İlerleyen günlerde Steam’de yer aldığını görebilir miyiz belli değil. Bununla beraber 4K desteğine sahip olan oyun Oculus Rift ve HTC Vive gibi sanal gerçeklik cihazları ile uyumlu olarak geliştiriliyor.

Şu anda ön sipariş sürecinde olan oyunun fiyatı 55.20 TL ile sunuluyor. 6 Ağustos’ta bu süreç sona erecek ve oyunun fiyatı 69.00 TL olarak güncellenmiş olacak. Ön sipariş veren kullanıcılara masaüstü duvar kağıtları ve 7 şarkılık bir dijital albüm hediye ediliyor.

Efsanenin yeni yüzü ile hayat bulduğu oyun PC kullanıcıları için 23 Temmuz’da oynanabilir olacak. Şirket bu duyuru ile beraber heyecanı artıracak bir de tanıtım videosu yayınladı. Günümüz teknolojisi ile harmanlanan Tetris Effect’in yepyeni bir deneyim sunacağını söyleyebiliriz.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur