Yatırım yapmaya başla!

Tesla’nın “Summon” Özelliğinin Beta Sürümü Deneniyor!Tesla’nın geçtiğimiz senelerde araçlarına yüklemek istediği “Çağır gelsin-Summon”un beta sürümünü test etmeye başladı. TesLatino YouTube kanalının verdiği video için iyinin yanında kötü yorumlarda yapılabilir. Kötü yoruma pek girmek istemesek de, açıkça her şeyi yazmak daha doğru olacaktır.

Summon ilk olarak otomatik park olarak lanse edildi. Yani sizler aracınıza park yeri ararken bu uygulamayı devreye alarak, Model serisinin 45 metre çapında etrafı taramasına izin veriyorsunuz. Yeni nesil Audi A8’de başarılı gözüken bu sistem nasıl ve hangi aşamada şu an için bilgi sahibi değiliz.

Summon, araçlara geçirilecek ana sürümünde dünyanın en iyisi olabilir. Sadece yazılımın amacı aracınıza uygun park yeri bulmak değil. Aynı zamanda “çağır gelsin” gibi yıllardır bilim kurgu filmlerinde gördüğümüz sahneleri de Tesla gerçek hayata geçirmiş olacak.

Fark ettiklerimiz arasında; Model 3 sürücüsüz şekilde park yerinden çıkarken, sağ çizgiye çok fazla tekerleğini değdiriyor. Orada bir araç olduğunu var sayalım. Geniş yerine dar alınan dönüşten ötürü, muhtemelen yanındaki araçla sürtünme hadisesi yaşanacak.

Biraz daha ilerlediğinde ve kokpitten alınan görüntüde, direksiyon hareketlerinde sert ve sürücü taklitinden uzak tepkilerin olduğunu düşünüyoruz. Olumsuz sayılabilecek ve geliştirilmesi basit olan bir şey de, mobil telefonunuza indirdiğiniz uygulama üzerinden çağırma butonuna bastığınızda Tesla Model 3’ün sadece 4 km/h ile gelecek olması.

Anlaşılan o ki Tesla araçları oto pilot özelliğini yüksek hızlarda ve şeritli yollarda daha iyi kullanıyor. Summon’un henüz başarılı olduğuna inanmamakla birlikte, Amerikalı markanın bunu hallebileceğinden şüphemiz yok. Yinede sürekli hayali kurulan, arabalarımızın çağırınca gelecek, gönderince gidecek özelliğinin lideri Summon için şaşırmadık diyemeyeceğiz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum