Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Tesla’nın Otonom Sistemini Portakalla Trolleyen Kişi!Tesla’nın Otonom Sistemini Portakalla Trolleyen Kişi!

Şu an videomuzda oldukça gülünç bir olay izledik. Tesla’nın sürücüsüz araç kullanımında attığı adımları ve sistem teknolojisini iyi kötü artık ne düzeyde olduğunu biliyoruz. Hatta sürekli sistem yenilemesiyle de zamanını harcayan bir firmanın, yapabildiklerini de görmüş olduk. En son 2018 yılı için tüm araçlarına yeni bir yazılımı duyurmuştu.

Tesla’nın otonom sürüşü veya genel olarak otonom sürüşlü araçlar, sürekli aynı şekilde gitmeye izin vermiyor. Arada sırada ellerinizi direksiyona getirmenizi rica ediyor! Çünkü sizin uyuyakalma ihtimaline karşı Tesla kendini garantiye alıyor. Turuncu meyveleri çok seven Amerikalı Dave Milton, Model S P85D aracını otonom sürüşe alıyor. Biraz önce bahsettiğimiz 2 dakikada bir direksiyona dokunmayı portakal ile yapıyor ve Tesla bunu anlamıyor.

Sonuç? Koskoca Tesla’nın yapay zekası portakalla kandırıldı! İşte sistem gözümüzde ne kadar akıllı gibi gözükse de bir yerlerde açıklık oluyor. Öyle oluncada elini direksiyona götürmek istemeyen Dave Milton gibiler de uyanık yöntemlere başvuruyor.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur