Yatırım yapmaya başla!

Tesla Model X’in Kısa Metrajlı Off Road Performansı!Tam bir arazi aracı mı? Tesla, Model S’ten sonra SUV yapımına girdikten sonra bize Model X’i gösterdi. Gerçekten geniş ve teknolojik açıdan da bu zamana kadar bir üstü daha çıkmadı. Off Road araç mantığının ne kadar bir dönüşüm içerisine girdiğini fark ediyoruz. Zihinlerimize eskiden yerleşen Toyota Land Cruiser, Land Rover Discovery, Jeep Wrangler seçenekleri arazilerin gerçek sahipleriydi.

Düşününki şu anda normal bir binek araba veya küçük boyutlu bir SUV cinsi araç da yol dışı statüsüne alınıyor. Hafif arazilere yönelik Model X, pahalı ve kibar dursa da elektriğin gücünü toprağa aktaran dört çeker sistemine sahip. Yüksek rakamlı torkları anında üretmesi, bize göre onun çırpınışlarını aza indirebilir.

Çek Cumhuriyeti’nde özel bir parkurda yapılan testlerin Model X’i zorlamadığını net olarak görüyoruz. Zira ıslak zeminde birçok off road aracının benzer şekilde gidebileceğini söylemek mümkün.

Tamamı elektrikli SUV modelin karşısına çamurlu rampalar da çıkıyor. Gayet de üstesinden geliyor. Çekim açıları da iyi ve lastiklerin çalışma prensibine göre nasıl hareket ettiği net şekilde gösterilmiş.

 

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum