Yatırım yapmaya başla!

Model X En Zorlu Testini Sırtında 43 Ton Yüküyle Bir Tırı Çekerek Yaptı!Genel olarak Tesla modelleri aynı Saab firmasında olduğu gibi sade ama çekici karoserlere sahip. Model Serilerinin X Versiyonu ise falcom wings kapıları ile SUV dünyasının farklı kısmını temsil ediyor. P90 D ile yapılan bu testte, 43 ton ağırlında bir Volvo kamyon kullanıldı. Bundan öncede Model X buz üzerinde Volvo tırı çekmişti. Sanırım alışkanlık yaptı ya da tonajlar yükseldi.

Motor olmamasına rağmen devasa boyutlu Range Rover Vouge‘den bile ağır! Burada önemli olan iki faktör var; birincisi lastik ikincisi üretilen yüksek tork. Lastik olarak Nereus NS806 serisi takılıyken, tork kısmında ise açığa çıkartılan toplamda 9500 nm!

Videonun en başından çekmeye başlayan Model X’in aslında sağa sola çırpındığını görmeyi zannederken dümdüz ilerlemesi açıkçası şaşırttı. Ortam içerisinde SUV’da kamyonda gayet rahat. Peki Model X ne çekemez? O kısmı biraz düşünmek gerekiyor. Porsche’nın Airbus’u çekerek rekor kırmasını görmüştük. Ve Model X’in Airbus’tan daha fazlasını çekebileceğine fazlasıyla inanmaktayım.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum