Yatırım yapmaya başla!

Tesla Model X 4×4’ün Off Road ve Kar Performansı!Arazi performansı merak edilen araçlardan biride Tesla’nın SUV modeli Model X dir. Tamamı elektrikli olarak off road dünyasına giriş yağan Model X’in sizler için kar ve çamur performans görüntülerini derledik. Yol dışı durumlarda araçta bulunması gereken en önemliler listesinde ilk sırayı lastik alır.

Sonrasında ise gerekli ekipmanlar. Kafalarda Model X’in off road yetenekleri, sunmuş olduğu teknoloji ile bağdaştırılmıştı. Yani 4×4 alt yapısının mesela bir Land Rover Discovery 5 kadar iyi olduğu sanılırdı. İşin aslı Model X o kadarda ağır şartlara gelecek bir araç değil. SUV dünyasında her çamurda her kayalıkta 4×4 olan tüm arabalar gidecek diye bir kural yok.

Tesla’da aslında AWD aracını hafif engebeli, şartların çok az zorlanacağı yerlerde gidebilir. Kar performansında ise tekerlek ve dört çekeri olduğu sürece zaten bir şekilde gidebilir. Yardımcı güvenlik paketlerinin de oluşu işleri biraz daha kolaylaştırır. Sonuç olarak değerlendirecek olursak; Tesla Model X’niz varsa heyecanlanıp ağır arazi şartlarında arabanızı heba etmeyin derim!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum