Yatırım yapmaya başla!

Tesla Yeni Otopilot Yazılımı Üstünlüğünü Bir Video ile İspatlıyor!Tesla kısa süre öncesine kadar araç satışlarında “kendi kendine gidebilen otomobil” söylemlerini yasaklamıştı. İnsanlar özerk sürüşü yanlış anladığı ve kontrolün tamamen arabaya bırakılarak, kazalara sebebiyet verdiği söylenmişti.

Yakın zamanda da planlarını açıklayan Amerikalı şirket, Model 3’lerde standart olarak Autopilot teknolojisinin sunulacağını söyledi. Araç yazılımlarına durmadan çalışan Tesla, cesaret göstergesi bir video ile karşıma geliyor.

Henüz daha güven duyulmayan otomatik pilot özelliklerinde, yol koşullarında yapılabilecek hesaplamaların daha bir kısmının gerçekleştiği söylenebilir. O yüzden Jaguar-Land Rover insanların yüz mimik hareketlerinden tepkilerini ölçecek bir yapay zeka kapsülü üzerinde çalışıyor.

Hızlandırılmış görüntülerde, Model 3’ün farklı yol şartlarında verdiği tepkilere odaklanmamız istenmiş. Şeritler arasında durabilme yeteneği, işaretlere uyması, kavşaklara kontrollü girişi vb. kullanım inceliklerinde gayet başarılı.

Kazalara karşı uyaran bir yapay zeka oluşumunu bizlere sunan Elon Musk, yeniden teknoloji alanında parmakla gösterilen isim olacak. Önceden marka adına yaptığımız bir haberde Tesla’nın modelleri için özel bir “mad max” modu ekleyeceğini aktarmıştık. Musk, model sahipleri için bu modu kullanabilecekleri ve Mild-Average modlarından daha hızlı şerit değiştirebileceklerini söyledi.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum