Yatırım yapmaya başla!

Tesla Model 3’e RevoZport ile Gelen Aero Kitin Özel Duruşu!

Tesla model serilerini hiç görmediğimiz şekillere getiren ve onlara kitler hazırlayan RevoZport, Model 3'e sade ama gösterişli modifiye çalışması yapmış!
Tesla Model 3’e RevoZport ile Gelen Aero Kitin Özel Duruşu!

Tesla’nın en olaylı ve belki de en çok bahsi geçen Model 3‘üne yine bir kit çalışması yapılmış. Yapısında minimalist bir tarzda gidilen elektrikli kompakt araca, daha verimli ve hızlı olması için Elon Musk tarafından takviyeler yapılmıştı. En ucuz Tesla modelinin üretim ve dağıtımlarının hızlanmasıyla modifiye şirketlerininde markajına giren Model 3’e RevoZport’tan iyi bir değişim örneği geldi.

Geçen yıla baktığımızda aynı şirket Model 3’e daha agresif gösterecek kitler hazırlamış. Eklenen karbon parçalarla, daha fazla sportif bir hava yaratılmasını sağlamış. Şimdikinde ise parça duruşları biraz daha hafife alınmış.

Model 3’ün doğal havası kitlerle, pist tipine dönüştürülmüş.

Markanın en küçük otomobilinin sade bakışlarına gelen tampon altı karbon lip, EV aracı yere daha yakın konuma çekmiş. Böylelikle de dört kapılı sedan BMW M3 ve Audi S4 gibi modelleri gibi hissettiriyor. RevoZport, kapalı ızgara veya tampon hatlarına dokunmamış.

Şirket, modifiyeli Model 3’ü Mart 2019’da teslim etmeye başlayacak.

Model 3’ün performans görünümlü çalışmasında, şekli yıldırama benzeyen jant stili, yüksek inç verilmesiyle daha sağlam durması sağlanmış. Modifiyenin vazgeçilmez ve bazen ayarı tutturulamayan parçası alt etekler, eskisine nazaran daha ince yapılmış.

RevoZport Model 3 Aero Kiti’nin birde arkasına bakalım!

Aracın kaportasına çok müdahale etmeden gidilen tuning çalışmasının arka kısmında bagaja monteli bir rüzgarlığı görmekteyiz. Stoplara çıkan şapka ve yine karbon difüzör, Model 3’ü kaslı göstermiş.

Performans paketlisine yapılan RevoZport kitli Model 3, çift elektrikli motoruyla 3.3 saniyede kalkış yapabiliyor. Gerçek bir süper spor otomobil hızları verebiliyor. Öte yandan bu versiyonla 500 km menzille hareket edilebilecek. Düzgün ve abartılmadan yapılan Model 3 eklemeleri insanların tercih edebileceği bir aero kit düzeni olabilir. Değişim hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum