Yatırım yapmaya başla!

Tesla Model 3’ün Kıskanılacak Slalom PerformansıBeklenen bir araç testiyle beraberiz. Tesla’nın giriş modeli olarak ürettiği Model 3 için de geyik testi uygulaması yapıldı. Slalom denemelerinin en yetkili isimlerinden km77 Amerikalı EV aracı alarak onu zorlayıcı bir etaba götürmüş. Tesla’nın genel olarak model gamında yol tutuş ve güvenlik en üst düzeyde sergileniyor.

Çeşitli noktalardan yapılan çarpışma testlerinde atmosferik motorlu araçlardan ne kadar üstün olduklarına şahit olmuştuk. Keza Model X’e yapılan planlı takla testini de izlemenizi tavsiye ederiz. İlk olarak neden bu otomobiller bu kadar dengeli sorunu soruyoruz. Ve bu konuya birçok kişinin cevap aradığını biliyoruz.

Tesla, elektrikli bir motorla çalışıyor ve enerjisini akülerden alıyor. 100 kWh‘ya kadar sunulan bu piller de aracın taban kısmında eşit şekilde yerleştirilerek, ağırlık merkezi aşağıya çekiliyor. O yüzden de Model 3’te daimi bir sıkı yol tutuş gözleniyor.

Verilecek tepkiler bilinmediği için kanalın ismi olan 77 km/h’de ilk geyik testine başlanıyor. Sürücü ilk izlenimin çok iyi ve dengeli bir araç olduğunu, direksiyon tepkilerinin hızlı, hassas ve sürücüye bolca geri bildirim verdiğini söylüyor.

Memnun kalınan bir detay da altındaki lastikler. Michelin marka lastiklerin aracın dengesinde büyük rol oynadığı da söylendi. Kısaca Model 3 yüksek hızlardaki ani tepkileri de cevap vererek, araç içerisindeki insanları güvende tutmayı başarıyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum