Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Tesla Mobil Cihazlar için Masaüstü Şarj ve Powerbank Satışlarına Başladı!

Tesla, otomobil ve Tır üretimlerinden sonra şimdi de küçük ürünleriyle adından söz ettiriyor. Amerikalı marka, mobil telefonlar için şarj üniteleri geliştirdi...

Sanırım Tesla’nın ne yenilikleri ne de şaşırtıcı ürünleri bitecek gibi durmuyor. Tesla, SEMI TIR‘ın “5 saniyede bir TIR nasıl 100’e kalkış yapabilir” şaşkınlığından sonra şimdi de küçük, işlevsel aksesuarlarıyla gündeme geliyor. Haliyle yaptığı iş elektrik üzerine olduğuna göre küçük hediyeleri de o yönde olmuş.

Cep telefonlarının artık ne kadar aktif kullanıldığından bahsetmemize gerek yok. Her şeyi tek bir makine de toplayan mühendisler, en zorlayıcısı olan şarj sorununu bir türlü çözemediler. Tesla’da diğer powerbank üreticileri gibi çözümü harici batarya üretmekte bulmuş. Ve bunu o kadar stratejik ve güzel yapmış ki bütün parçalar marka temasına göre çizilmiş. Amerikan marka, Tesla Powerbank ve Desktop Supercharger adında iki ürünle karşımıza çıkıyor.

Deskopt şarj için Tesla’nın otomobiller için kurduğu şarj istasyonlarının birebir küçültülmüşü diyebiliriz.

Tesla Powerbank ve Deskopt Supercharged

Çok güzel hatıra da olabilecek Desktop şarj, masaüstünde ne kadar işe yararlı olur bilemeyiz!

Daha çok işe yaracak olan Tesla Powerbank olacaktır. 108 x 30.5 x 23.3 mm boyutlarına sahip Powerbank, 3350 mAh kapasiteli pile sahip. Fazla da güçlü değilmiş!

Tesla Powerbank

Ürünler Tesla’nın otomobil bataryalarında geliştirdiği aynı hücre mantığında yapılmış. Büyük şarj istasyonlarının 3D modellemesiyle çıkartılan Tesla Powerbank ve Desktop Supercharger, deminde dediğimiz gibi özel kutusuyla beraber bazı kişileri çok mutlu edebilir.

Mesela beni! Her iki üründe Tesla Shop‘larda 45 dolara satılıyor. Tabi şu anda almaya geç kalmış olabilirsiniz. Çünkü ürünlerin hepsi bir kaç saat içerisinde tükendiği söylendi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Haber kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükle