Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Unutulmaz Serinin Devam Filmi Terminator: Dark Fate için İlk Fragman GeldiUnutulmaz Serinin Devam Filmi Terminator: Dark Fate için İlk Fragman Geldi

Sinema tarihinin unutulmaz yapımları arasında hiç kuşkusuz Terminator filmlerini gösterebiliriz. 1991 yılından bu yana pek çok filmi yapılmış ve Arnold Schwarzenegger’in ölümsüzleştiği Terminator filmlerinin sonu gelecek gibi durmuyor. Seri Terminator: Dark Fate filmi ile devam ediyor. Sinemaseverler için ilk fragman ise Paramount Pictures tarafından paylaşıldı.

Gelecek olan filmin serinin ilk filmlerini aratmayacağına dair pek çok işaret mevcut. Sarah Connor’un uzun zaman sonra beyazperdeye geri dönmesi ve filmin yapımcılığında yeniden James Cameron’un olması heyecanı artıracak sebepler arasında. Uzun zamandır Terminator filmlerinde serinin yaratıcısı James Cameron yer almıyordu. Ancak Dark Fate filmi ile hasret sona eriyor.

Yönetmen koltuğunda ise Deadpool filmi ile adından söz ettiren Tim Miller oturuyor. Başrollerinde tahmin edileceği üzere Arnold Schwarzenegger’e, Linda Hamilton ve Sarah Connor eşlik edecek. Ancak yeni filmde Terminator rolünde Gabriel Luna ile karşılaşacağız.

Yeni filmin konusuyla ilgili herhangi bir bilgi söz konusu değil. Ancak gerek kamera arkası gerek oyuncu kadrosuyla yeni filmin çok ses getireceği anlaşılıyor. Filmin izleyici ile buluşacağı tarih ise 1 Kasım 2019. Terminator hayranlarının kaçırmaması gereken filmin ilk fragmanını videodan izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur