Yatırım yapmaya başla!

WhatsApp’ın Alternatifi Telegram’a Uygulama içi Bildirim Güncellemesi Geldi

Rus yapımı popüler mesajlaşma uygulaması Telegram’a uygulama içindeki bildirimleri gösteren yeni bir güncelleme yayınlandı.
WhatsApp’ın Alternatifi Telegram’a Uygulama içi Bildirim Güncellemesi Geldi

Rus programcı Pavel Durov tarafından geliştirilen Telegram, her geçen gün daha çok tanınmaya ve beğeni toplamaya devam ediyor. Anlık mesajlaşma uygulamaları arasında en çok kullanılanı hiç şüphesiz WhatsApp olmakta. Ancak WhatsApp’ın özellikle yeni getirdiği bazı özelliklerden memnun olmayan çok sayıda kullanıcının varlığı mevcut.

Bu fikre sahip kullanıcılar için en uygun seçenek Telegram olarak gözüküyor. Özellikle pratik sticker kullanımı, gece modu ve hızlı çalışması ile dikkat çeken anlık mesajlaşma uygulaması, her geçen gün daha geniş kitlelere hitap etmeye başladı. Hal böyleyken uygulama geliştiricileri, Telegram’a yeni güncellemeler yayınlamaktan geri kalmıyor.

Telegram Uygulama içi Bildirim Özelliği Geldi

Telegram Uygulama içi Bildirim Özelliği Geldi

Anlık mesajlaşma uygulaması Telegram’a son olarak gelen güncelleme, WhatsApp kullanıcılarına tanıdık gelecektir. Telegram’a bugün yayınlanan güncelleme ile uygulama içi bildirim özelliği kullanılabilir duruma geldi. Ayrıca uygulamada performans iyileştirmeleri ve batarya kullanımını daha etkin kullanacak çeşitli güncelleştirmeler de yayınlandı.

Güncellemeyi yayınlayan geliştiriciler, arayüzle ilgili herhangi bir değişiklik olmadığını belirttiler. Ayrıca Apple’ın programlama dili Shift ile uygulamayı geliştirmenin, Telegram’ı batarya dostu ve daha hızlı hale getirdiği belirtiliyor. Güncelleme ile beraber önceden mevcut hataların da ortadan kaldırıldığı ifade edildi.

Yeni gelen uygulama içi bildirim sayesinde, başka bir işle uğraşırken bile yeni mesajları görmek mümkün oluyor. Konsantrasyonu bozmadan mesajı bildirim ekranında görüntüleme özelliği kullanıcılar için bir artı olarak gösterilebilir. WhatsApp için son derece cazip bir uygulama olarak gösterilecek Telegram, App Store ve Play Store mağazalarından ücretsiz olarak indirilebilir.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum