Yatırım yapmaya başla!

Faturadan Kaçarken Telefon Tellerine Tutundu!

Yağmurdan kaçarken doluya mı tutuldu desek, yoksa denize düşünce yılana sarıldı mı! Ne dersek diyelim, bu adam sınırları hakikaten zorlamış!
Faturadan Kaçarken Telefon Tellerine Tutundu!

Şimdiden uyaralım! Eğer yükseklik korkunuz varsa aşağıdaki videoyu izlemekten rahatsız olabilirsiniz. Çünkü bu adam, gerçekten yürekleri ağza getiriyor. Trajikomik bir hikaye diyebileceğimiz bu telefon teli öyküsünün çıkış noktası ise Çin!

Kaldı ki hem nedeni hem de sonuçları ile insanın sinirlerini bozarak istemsizce güldürüyor. İşte ölüme meydan okuyan insanlar arasına rahatlıkla koyabileceğimiz bir garip Çinlinin telefon telleriyle olan sınavı!

Çin’de pek çok kişinin tanıklık ettiği bu olayın ülkede viral hale geldiğini söyleyerek anlatmaya başlayalım.

Çinli adam telefon telleriyle karşı binaya geçmeye çalıştı

Evet, ülkenin güneydoğusunda yer alan Guizhou isimli eyaletinde gerçekleşen olay, adeta bir kara komedi örneği! Zira ismi açıklanmayan adam, otelin ücretinden kaçmak için fazlasıyla sıra dışı bir yönteme başvurmuş.

Cesaretine ya da çılgınlığına diyecek laf bulamadığımız parasız Çinli, kaldığı otelin faturasından telefon tellerine tutunarak kaçmaya çalışmış.

Çinli, kaldığı otelin faturasından telefon tellerine tutunarak kaçmaya çalışmış

Daha açık söylemek gerekirse, saygıdeğer dahi arkadaşımız artık fatura ne kadarsa o ücreti ödememek için otelin camından karşı binaya telefon telleriyle geçmeye karar vermiş.

Söylenene göre otelin 19. katından çıkan adam bir müddet ilerledikten sonra macerasını yarıda bırakmak durumunda kalmış.

Aşağıdan onu izleyen onlarca kişinin videoya çektiği adam uzmanlar tarafından kurtarılmış.

Kaldı ki yetkililer, Çinlinin asılı kaldığı noktada yüksek voltaj elektrik hatları olduğunu ve “neyse ki” adamın bunlara dokunmadığını söylemişler. Neticede faturayı ödemekten kaçamayan adam, bir de üzerine polislerle başını belaya sokmuş. Ne diyelim, cesur vatandaş umarız tekrar böyle bir yol denemez ve yıllarca sürecek olsa da borcunu normal yollarla ödemeyi seçer.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Yaşam kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum