Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Tekstil Şirketi Mağazalar Zincirine Bir Yenisini Daha Ekledi

DESA Deri Sanayi ve Ticaret A.Ş, yüzde 40 bağlı ortaklığının yeni mağaza açılışını duyurdu. Detaylar haberde...
Tekstil Şirketi Mağazalar Zincirine Bir Yenisini Daha Ekledi
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

DESA Deri Sanayi ve Ticaret A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden Yeni Mağaza Şube Açılışı Bursa Downtown Samsonite JV Şubesi açılmasına yönelik açıklamada bulundu.

Şirket, yüzde 40 iştiraki olduğu Samsonite Türkiye Seyahat Ürünleri A. Ş.’ye ait Bursa İli Osmangazi İlçesi İstiklal Mah. Yunuseli Bul. N 13 İç Kapı N 333 adresinde “Samsonite Seyahat Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Bursa Downtown Şubesi” unvanında mağazanın açıldığını duyurdu.

Açılan mağazanın 68 metrekare olduğu belirtildi.

Şirketin borsada işlem gören (DESA) kodlu hisseleri yatırımcısına günlük bazda yüzde 4,41, aylık bazda yüzde 5,51’lik değer kaybettirdi.

Hisseler kapanışı 23 TL’den yaptı.

GCM Yatırım Banner

Şirket Hakkında

Şirketin resmi sitesinde yer alan bilgilere göre DESA 1972 yılında kadın çantası üreterek işe başladı. 1980’li yıllarda globalleşme yolunda önemli adımlar attı. DESA Deri’nin 2004 yılında halka arzı gerçekleşti. 12 bine yakın yatırımcı ortağıyla Türkiye ve yurt dışındaki yatırımlarına devam etmektedir.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın