Yatırım yapmaya başla!

Las Vegas’tan Sonra Teksas’ın En Kanlı Saldırısı Kilise Katliamı ile İlgili Gelişmeler!

Las Vegas’ın ardından Teksas’ta yaşanan katliam, tüm dünyayı yasa boğdu. İşte kilise katliamı ile ilgili gelişmeler ve saldırgan hakkında ilgi çekici açıklamalar;
Las Vegas’tan Sonra Teksas’ın En Kanlı Saldırısı Kilise Katliamı ile İlgili Gelişmeler!

Daha birkaç hafta Route 91 Harvest isimli müzik festivalinde yaşananların acısı devam ederken, benzer bir saldırı Teksas’ta yapıldı. Sonuçta; ABD’nin en kanlı saldırısı Las Vegas katliamında yaşananlar, tüm dünyayı yasa boğmuş, saldırıda hayatını kaybedenler ve aileleri için milyonlarca kişi yas tutmuştu.

Şimdi de benzer bir haber Teksas’tan geldi. Pazar ayini için kasaba kilisesine gelen onlarca insanın üzerine Davin Patrick Kelley tarafından ateş açıldı. Saldırıda 27 kişi hayatını kaybederken, 20’yi aşkın kişinin de yaralı olduğu belirtildi…

Teksas’ın Sutherland Springs bölgesinde silahlı bir kişinin kasaba kilisesinde ayine katılan insanlara yaptığı saldırı, dünyayı yasa boğdu.

ayine katılan insanlara yaptığı saldırı, dünyayı yasa boğduAralarında 2, 4 ve 6 yaşlarında çocukların da bulunduğu ABD’lilerden 27’si hayatını kaybetti. Kilisedeki ayine her pazar günü 50 civarında kişinin katıldığı belirtilirken, 26 yaşındaki saldırgan Devin Patrick Kelley’nin polis kovalamacasında öldüğü açıklandı.

ABD Başkanı Donald Trump ise “Tanrı Sutherland Springs’teki insanların yanında olsun” diyerek, gelişmeleri Japonya’dan takip ettiğini dile getirdiği bir tweet attı.

Olay sonrası tıpkı Las Vegas katliamcısı Steven Paddock gibi saldırgan Devin Patrick Kelley hakkında da ilgi çekici açıklamalar yapıldı. Kelley’nin liseden eski bir sınıf arkadaşı, onun bir ya da iki çocuk babası normal biri olduğunu fakat son zamanlarda fazla sessiz ve depresif göründüğünü belirtti.

Devin için “hayatımda tanıştığım ilk ateistti” diyen Patrick Boyce, onun liseden sonra Hava Kuvvetleri’ne katıldığını ama daha sonra ayrıldığını belirtti.

saldırgan Devin Patrick Kelley kimdir?Saldırganın başka bir arkadaşı Nina Rose Nava ise onu Facebook arkadaşlığından çıkardığını çünkü paylaşımlarına daha fazla bakamadığını belirtti. Devin’in Tanrı’ya inanan insanlara aptal dediğini ve sürekli ateizmi öğütlediğini söyleyen kadın, yine de böyle bir katliamın arkasındaki isim olmasına çok şaşırdığını açıkladı.

Başka bir arkadaşı ise onun tuhaf bir insan olduğunu ve Facebook’ta hep bebeğiyle birlikte olduğu fotoğraflar paylaştığını söyledi.

Devin Kelley hakkında ilgi çekici açıklamalar yapıldıSaldırganı liseden tanıyan pek çok kişi de daha onun her zaman tuhaf olduğunu ve Devin’le arkadaşlık yapmadıklarını belirtti. Evli ve bir çocuk babası olduğu anlaşılan saldırganın karısının, daha önce aynı kilisede öğretmenlik yaptığı, ayrıca kendisinin de bir dönem İncil okulunda çalıştığı ileri sürüldü. Tüm bunlara ek olarak, Teksas kilisesinde katliam yapan saldırganın son günlerde Facebook hesabında silahını (AR-15 benzeri) paylaştığı fotoğraf, dikkat çekti.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Yaşam kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum